سه شنبه 20 آذر 1397

گزارش هاي ورزشي
جستجو
پايگاه هاي مرتبط
 • فدراسيون كشتي ایران
 • اتحادیه جهاني كشتي
 • انستیتو فدراسیون کشتی ایران
 • کمیته ملی المپیک
 • اوقات شرعي
      با حضور حمید بنی تمیم نایب رئیس خوزستانی فدراسیون کشتی و دبیر کل شورای کشتی آسیا ، حیدری مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان و دکتر خواجه رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز :
  با حضور حمید بنی تمیم نایب رئیس خوزستانی فدراسیون کشتی و دبیر کل شورای کشتی آسیا ، حیدری مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان و دکتر خواجه رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز :
  تفاهم نامه برگزاری مسابقات کشتی فرنگی جام جهانی در اردیبهشت ماه سال 1397 امضاء شد .
  در این جلسه که در سالن برگزاری مسابقات انجام شد ، مرعشیان رئیس هیئت کشتی خوزستان توضیحات کاملی در مورد امکانات جانبی و همچنین مجموعه های تحت پوش دانشگاه بمنظور میزبانی هر چه بهتر مسابقات ارائه نمود .
  دکتر حیدرنژاد رئیس دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزش دانشگاه شهید چمران به عنوان یکی از ارکان برگزاری مسابقات در این جلسه نیز حاضر بودند .

  اخبار بازدید:۲۰۴ ۲۰:۱۹ ۱۳۹۶/۸/۲۰ ادامه
  به گزارش روابط عمومی هیئت کشتی خوزستان ،  و پس از امضاء تفاهم نامه همکاری میان حمید بنی تمیم نماینده و نایب رئیس فدراسیون کشتی ، مهندس حیدری مدیر کل ورزش و جوانان خوزستان و دکتر خواجه رئیس دانشگاه شهید چمران ، اهواز میزبان قطعی جام جهانی کشتی فرنگی در اردیبهشت ماه سال 1397 شد .

  حمید بنی تمیم دبیر کل خوزستانی شواری کشتی آسیا در مصاحبه اختصاصی با فدراسیون کشتی گفت: در جلسه ای که با مسئولان ورزشی استان خوزستان داشتم، علاقمندی و تعامل خوبی برای برگزاری جام جهانی کشتی فرنگی 2018 در این شهر وجود داشت.

  به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، حمید بنی تمیم نایب رئیس فدراسیون کشتی با بیان این مطلب افزود: به منظور بازدید از امکانات شهر اهواز برای برگزاری مناسب جام جهانی کشتی فرنگی در سال 2018، امروز(چهارشنبه) سفری به این شهر داشتم و جلسه ای را با دکتر غلامحسین خواجه رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز، سرکار خانم دکتر حیدرنژاد رئیس دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزش این دانشگاه، مهندس افشین حیدری مدیرکل ورزش و جوانان و دکتر سید حسین مرعشیان رئیس هیأت کشتی استان خوزستان برگزار کردم.

  وی ادامه داد: پیش از این تفاهم نامه برگزاری این مسابقات بین فدراسیون کشتی و مسئولان استان خوزستان به امضاء رسیده بود و امروز در بازدیدی از سالن دانشگاه چمران محل برگزاری مسابقات جام جهانی و امکانات آن داشتم در مجموع شرایط مطلوبی برای برگزاری مسابقات وجود داشت و با انجام دادن یکسری از اقدامات از جمله تجهیز سالن به سیستم سرمایشی و همچنین استاندارد سازی با آخرین شیوه های برگزاری مسابقات اتحادیه جهانی قطعا می توان جام جهانی را در این سالن برگزار نمود.

  بنی تمیم در مورد تعامل خوزستان برای میزبانی از جام جهانی تصریح کرد: خوزستان چند سالی است که میزبان مسابقات کشتی بوده و ما رقابت هایی همچون جام باشگاه های جهان و جام جهانی را در شهرهای خرمشهر و آبادان برگزار کرده ایم و استقبال و حمایت خوب مردم خونگرم این منطقه از رقابت های کشتی از نقاط قوت برگزاری مسابقات بوده است.

  وی اظهار داشت: مسئولان استان نیز تاکنون تعامل خوبی با فدراسیون کشتی داشته اند و با توجه به روحیه همکاری که در مدیران استان خوزستان می بینم مطمئنا رقابت های جام جهانی در شهر اهواز بعنوان مرکز استان خوزستان به شکل مطلوبی برگزار خواهد شد.

  نایب رئیس فدارسیون کشتی ادامه داد: قرار است دولت تورلی خانوف رئیس شورای کشتی آسیا بعنوان نماینده اتحادیه جهانی بازدیدی از محل برگزاری مسابقات داشته باشد و مطمئنا با تعامل و همکاری خوبی که وجود دارد خوزستان می تواند اردیبهشت ماه سال آینده میزبان شایسته ای برای یکی از مهمترین تورنمنت های کشتی در دنیا باشد.

  بنی تمیم در پایان خاطرنشان کرد:‌ میزبانی اهواز از این رقابت‌ها قطعی شده است و کشورهای روسیه، ایران، ترکیه، گرجستان، آلمان، ارمنستان، مجارستان و قزاقستان بعنوان هشت تیم برتر کشتی فرنگی دنیا اردیبهشت ماه سال آینده در سالن دانشگاه شهید چمران به مصاف هم می روند.

  دانشگاه شهید چمران که قدمتی 60 ساله دارد یکی از معتبرترین دانشگاه های دولتی ایران محسوب می شود که از امکانات خوبی برای برگزاری مسابقات برخوردار است.   
  منوي اصلي
  Skip Navigation Links
  اخبار و اردوها
  مشاهیر کشتی خوزستان
  تاریخچه کشتی
  کمیته مربیان
  کمیته داوران
  کشتی بانوان
  افتخار آفرینی و کسب مدال
  بخشنامه و نتایج مسابقات
  اخبار هیأت های شهرستانهای استان

  عملکرد مدالی هیأت کشتی خوزستان در سال 1397
  آ
  خرین به روز رسانی 18 آبان ماه

  مجموع

  برنز

  نقره

  طلا

  مسابقات

  --
  --
  --
  --
  المپیک
  --
  --
  --
  --
  داخل سالن آسیا
  --
  --
  --
  --

  بازیهای اسلامی

  9
  324
  قهرمانی جهان
  --
  --
  --
  --
  جام جهانی
  1
  1
  --
  --
  بازیهای آسیایی
  14
  4
  1
  9

  قهرمانی آسیا

  28
  6715

  انفرادی بین المللی

  1--
  --
  1تیمی بین المللی
  21
  12
  3
  6

  انتخابی تیم ملی

  62
  181925انفرادی کشور
  8
  116تیمی کشور
  2
  --11تیمی باشگاههای کشور
  24
  --1014انفرادی باشگاههای کشور
  --
  ------تیمی باشگاههای جهان
  --
  ------انفرادی باشگاههای جهان
  170
  45
  44
  81

  مجموع

  آمار بازديد كنندگان
  مشاهده کل:14063569 بار
  مشاهده امروز:469 بار
  بازدید کل:18195713 نفر
  بازدید امروز:854 نفر
  افراد آنلاین:37 نفر
  اين سايت متعلق به هيات كشتي استان خوزستان مي باشد.
  Programming with ::: Poshtibankar.com