جمعه 3 خرداد 1398

گزارش هاي ورزشي
جستجو
پايگاه هاي مرتبط
 • فدراسيون كشتي ایران
 • اتحادیه جهاني كشتي
 • انستیتو فدراسیون کشتی ایران
 • کمیته ملی المپیک
 • اوقات شرعي
      هیئت کشتی خوزستان با همکاری اداره کل ورزش و جوانان خوزستان برگزار می نماید :
  هیئت کشتی خوزستان با همکاری اداره کل ورزش و جوانان خوزستان برگزار می نماید :
  اولین دوره کشتی پهلوانی جام پهلوانک های استان خوزستان (( گرامیداشت شهدای کشتی خوزستان)) انجام خواهد شد
  این مسابقات طی روزهای 2 و 3 اسفند ماه در خانه کشتی شماره یک اهواز برگزار می گردد .
  اطلاعیه و بخشنامه بازدید:۳۵۱ ۲۰:۳۴ ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ ادامه
  به گزارش روابط عمومی هیئت کشتی خوزستان ، با همکاری اداره کل ورزش و جوانان و هیئت کشتی خوزستان ، اولین دوره مسابقات کشتی پهلوانی جام پهلوانک ها (( گرامیداشت شهدای کشتی خوزستان )) در 5 وزن نوجوانان و یک وزن جوانان و طی روزهای 2 تا 3 اسفندماه به میزبانی خانه کشتی شماره یک اهواز برگزار خواهد شد .

  1-مسابقات کشتی پهلوانی نوجوانان ( 45 تا 50 ، 60 ، 70 ، 80 ، 80 تا 100) بدون ارفاق وزن برگزار خواهد شد .

  2-مسابقات کشتی پهلوانی جوانان فقط در یک وزن ( 100 تا 120 کیلوگرم) بدون ارفاق وزن برگزار می شود.

  3-تیم های بیشتر از 5 کشتی گیر دو مربی و یک سرپرست و تیم های چهار کشتی گیر و کمتر یک نفر به عنوان مربی و سرپرست می بایست اعزام نمایند.

  4- کشتی گیران در رده سنی نوجوانان متولدین 1379/10/11 لغایت 1381/10/10 مجاز به شرکت در این مسابقات می باشند. کشتی گیران یکسال کوچکتر می توانند با رضایت نامه محضري ولی و گواهی پزشكی و مدارک عمومی (بند 6 همین بخشنامه )در این مسابقات شرکت نمایند (وزشكارانی که صغر سن گرفته باشند فقط با تاریخ تولد اولیه می توانند در مسابقات شرکت نمایند( ضمن اینکه حداقل وزن ورزشكاران براي شرکت در این رقابت ها 45 کیلوگرم، و حداکثر 100 کیلوگرم خواهد بود.

  5- کشتی گیران رده سنی جوانان متولدین 1376/10/11 لغایت 1379/10/10 حق شرکت در این مسابقات را دارند . ضمن اینکه کشتی گیران یکسال کوچکتر می بایست علاوه بر مدارک عمومی (بند 6 همین بخشنامه) ، رضایتنامه محضری ولی به نام این مسابقات و گواهی پزشکی جدید ارائه نماید .

  6-مدارک شامل شناسنامه عکسدار و کارت ملی ، گواهی تحصیلی عکسدار در سال جاری ، کارت بیمه ورزشی معتبر ،  معرفینامه غیر دست نویس و غیر مخدوش اداره ورزش و جوانان مربوطه که اوزان کشتی گیران در آن مشخص شده باشد .

  7- مسابقات در روز پنجشنبه 96/12/3 در اهواز برگزار می شود . وزن کشی کلیه اوزان از ساعت 19 الی 19:30 روز چهارشنبه 96/12/2 در خانه کشتی شماره یک اهواز و مسابقات از ساعت 9 صبح روز پنجشنبه 96/12/3 برگزار خواهد شد .

  8-فقط شهرستانهای ذیل که دارای هیأت کشتی فعال میباشند و کشتی گیران زیر پوشش آن هیأت در تمرینات و مسابقات حضور دارندمی توانند در مسابقات شرکت کننده (اهواز ، آبادان ، اندیمشک ، ایذه ، باغملک ، ماهشهر ، بندرامام ره،بهبهان،خرمشهر،دزفول،سوسنگرد ،رامهرمز ، شوش ، شوشتر ، مسجدسلیمان، امیدیه ،هندیجان ، هفتکل، گتوند، لالی، شادگان و آغاجاری) .

  9-مسابقات به صورت عمومی بوده و محدودیتی به لحاظ حضور و تعداد کشتی گیران در اوزان مختلف وجود ندارد . ضمن اینکه در این دوره از مسابقات فقط رده بندی انفرادی لحاظ شده و عناوین تیمی در نظر گرفته نخواهد شد .

  10- به نفرات اول تا سوم حکم و مدال قهرمانی و به نفرات اول اوزان 80 تا 100 نوجوانان و 100 تا 120 جوانان علاوه بر حکم و مدال قهرمانی ، بازوبند پهلوانی نیز اهداء خواهد شد .

  11- کلیه هزینه های تغذیه و اسکان از صبح روز پنجشنبه مورخ 96/12/3 تا پایان مسابقات بر عهده هیئت کشتی خوزستان بوده و ادارات ورزش ، هیأت های کشتی و باشگاههای مربوطه هزینه اعزام و شام چهارشنبه شب (96/12/2) را عهده دار می باشد.

  12-مسابقات براساس آخرین قوانین و مقررات فدراسیون کشتی برگزار می گردد و سایر موارد پیش بینی نشده براساس قوانین جاری خواهد بود .

  13-تیم ها از آوردن نفرات اضافه و خارج از لیست تحت هر عنوان خودداری نمایند .
   
  منوي اصلي
  Skip Navigation Links
  اخبار و اردوها
  مشاهیر کشتی خوزستان
  تاریخچه کشتی
  کمیته مربیان
  کمیته داوران
  کشتی بانوان
  افتخار آفرینی و کسب مدال
  بخشنامه و نتایج مسابقات
  اخبار هیأت های شهرستانهای استان
  آمار بازديد كنندگان
  مشاهده کل:14209823 بار
  مشاهده امروز:1144 بار
  بازدید کل:18399776 نفر
  بازدید امروز:2123 نفر
  افراد آنلاین:48 نفر
  اين سايت متعلق به هيات كشتي استان خوزستان مي باشد.
  Programming with ::: Poshtibankar.com