یکشنبه 5 اسفند 1397

گزارش هاي ورزشي
جستجو
پايگاه هاي مرتبط
 • فدراسيون كشتي ایران
 • اتحادیه جهاني كشتي
 • انستیتو فدراسیون کشتی ایران
 • کمیته ملی المپیک
 • اوقات شرعي
      رقابت های کشتی آزاد و فرنگی نونهالان قهرمانی باشگاههای خوزستان:
  رقابت های کشتی آزاد و فرنگی نونهالان قهرمانی باشگاههای خوزستان:
  بخشنامه برگزاری مسابقات اعلام شد .
  شهرستان مسجدسلیمان میزبان پیکارها خواهد بود .
  رقابت ها به صورت هماهنگ با انجمن دانش آموزی و کارشناسی تربیت بدنی آموزشگاههای استان خوزستان انجام می شود .
  (( تصحیح خبر در بند 3))
  اطلاعیه و بخشنامه بازدید:۴۸۰ ۲۳:۳ ۱۳۹۷/۳/۱۵ ادامه
  به گزارش روابط عمومی هیئت کشتی خوزستان ، آیین نامه اجرایی رقابت های کشتی فرنگی و آزاد نونهالان قهرمانی باشگاههای خوزستان (( گرامیداشت شهید کشتی گیر قهرمان و نوجوانان بهنام محمدی)) به صورت هماهنگ با انجمن دانش آموزی و کارشناسی تربیت بدنی آموزشگاههای استان خوزستان در شهرستان مسجدسلیمان برگزار خواهد شد ، به شرح زیر اعلام شد .


  1- اوزان مسابقات در هر دو رشته آزاد و فرنگی  (32 تا 35 ، 38 ، 41 ، 44 ، 48 ، 52 ، 57 ، 62 ، 68 ، 75 ، 85 و 100 کیلوگرم)بدون ارفاق وزن می باشد .

  2- کشتی گیران متولد 1381/11/10 لغایت 1383/10/10 می توانند در مسابقات شرکت نمایند.ضمن اینکه در رده نونهالان برابر بخشنامه فدراسیون کشتی ارفاق سنی وجود نخواهد داشت .

  3-مدارک شامل اصل شناسنامه غیر مخدوش ، گواهی تحصیلی عکسدار جدید ممهور به مهر اداره آموزش و پرورش شهرستان یا منطقه ، کارت شناسایی عکسدار ورود به مسابقات که می بایست از ادارات آموزش و پرورش شهرستان یا منطقه که ممهور به مهر تأیید آموزش و پرورش شهرستان یا منطقه باشد تهیه و تکمیل شود ، کارت بیمه ورزشی معتبر ،  معرفینامه غیر دست نویس و غیر مخدوش اداره ورزش و جوانان یا اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه که اوزان کشتی گیران در آن مشخص شده باشد .

  4- مسابقات کشتی فرنگی طی روزهای 27 تا 97/3/28 در شهرستان مسجدسلیمان برگزار می شود . وزن کشی کلیه اوزان در روز اول مورخ 97/3/27 از ساعت 7:30 الی 8 صبح بدون ارفاق وزن و شروع مسابقات رأس ساعت 10 صبح همان روز خواهد بود . همچنین وزن کشی روز دوم مورخ 97/3/28 از ساعت 7:30 الی 8 صبح برای کلیه کشتی گیران راه یافته به دیدارهای فینال و شانس مجدد با دو کیلوگرم ارفاق وزن و شروع مسابقات نیز از ساعت 10 صبح همان روز خواهد بود .

  5- مسابقات کشتی آزاد طی روزهای 29 تا 97/3/30 در شهرستان مسجدسلیمان برگزار می شود . وزن کشی کلیه اوزان در روز اول مورخ 97/3/29 از ساعت 7:30 الی 8 صبح بدون ارفاق وزن و شروع مسابقات رأس ساعت 10 صبح همان روز خواهد بود . همچنین وزن کشی روز دوم مورخ 97/3/30 از ساعت 7:30 الی 8 صبح برای کلیه کشتی گیران راه یافته به دیدارهای فینال و شانس مجدد با دو کیلوگرم ارفاق وزن و شروع مسابقات نیز از ساعت 10 صبح همان روز خواهد بود .

  6-فقط شهرستانهای ذیل که دارای هیأت کشتی فعال میباشند و کشتی گیران زیر پوشش آن هیأت در تمرینات و مسابقات حضور دارند ، می توانند در مسابقات شرکت کننده (اهواز ، آبادان ، اندیمشک ، ایذه ، باغملک،ماهشهر،بندرامام ره،بهبهان،خرمشهر،دزفول،سوسنگرد ،رامهرمز ، شوش ، شوشتر ، مسجدسلیمان، امیدیه ،هندیجان ، هفتکل، گتوند، لالی، شادگان ، آغاجاری و جایزان) . ضمناٌ تیم ها محدودیتی در استفاده از کشتی گیران متعدد در اوزان مختلف ندارند.

  7- در کشتی فرنگی به شهرستان های اندیمشک ، دزفول ، مسجدسلیمان ، ایذه ، بهبهان و اهواز  با توجه به کسب مقام اول تا ششم در مسابقات کشتی فرنگی نونهالان قهرمانی استان خوزستان در سال گذشته به ترتیب تیم اول 36 کشتی گیر ، تیم دوم 30 کشتی گیر و تیم سوم 24 کشتی گیر  و تیم های چهارم تا ششم 18 کشتی گیر و سایر تیم ها تاکیداٌ و فقط با  12 کشتی گیر می توانند در این رقابتها شرکت نمایند .

  8- در کشتی آزاد نیز به شهرستان های امیدیه ، بندرامام (ره) ، اهواز ، مسجدسلیمان ، شوشتر و ماهشهر با توجه به کسب مقام اول تا ششم در مسابقات کشتی آزاد نونهالان قهرمانی استان خوزستان در سال گذشته به ترتیب تیم اول 36 کشتی گیر ، تیم دوم 30 کشتی گیر و تیم سوم 24 کشتی گیر  و تیم های چهارم تا ششم 18 کشتی گیر و سایر تیم ها تاکیداٌ و فقط با  12 کشتی گیر می توانند در این رقابتها شرکت نمایند .

  9- شهرستان میزبان (مسجدسلیمان ) علاوه بر سهمیه در نظر گرفته شده ، می تواند در هر رده سنی با 12 کشتی گیر اضافه (یک تیم) در مسابقات شرکت نماید .

  10-بر