جمعه 3 خرداد 1398

گزارش هاي ورزشي
جستجو
پايگاه هاي مرتبط
  • فدراسيون كشتي ایران
  • اتحادیه جهاني كشتي
  • انستیتو فدراسیون کشتی ایران
  • کمیته ملی المپیک
  • اوقات شرعي
        پایان رقابت های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی باشگاههای خوزستان / اندیمشک :
    پایان رقابت های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی باشگاههای خوزستان / اندیمشک :
    تیم هیئت کشتی اندیمشک (الف) به مقام قهرمانی رسید .
    تیم های هیئت کشتی اهواز(الف) و هیئت کشتی ایذه (الف) عناوین دوم و سوم تیمی را کسب نمودند .
    ((تصحیح خبر))
    اطلاعیه و بخشنامه بازدید:۳۷۶ ۱۸:۵۹ ۱۳۹۷/۸/۱۷ ادامه
    به گزارش روابط عمومی هیئت کشتی خوزستان و در پایان رقابت های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی باشگاههای خوزستان (( گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش)) با شناخت نفرات و تیم های برتر به پایان رسید .

    بر این اساس و در این دوره از مسابقات که با حضور 108 کشتی گیر از 9 شهرستان استان برگزار شد ، تیم هیئت کشتی اندیمشک (الف) با کسب 168 امتیاز به مقام قهرمانی رسید و پس از آن تیم های هیئت کشتی اهواز (الف) با 154 امتیاز و تیم هیئت کشتی ایذه (الف) با 112 امتیاز عناوین دوم و سوم تیمی را کسب نمودند .

    رده بندی انفرادی مسابقات :

    55 کیلوگرم:
    1-محمد حسینوند پناهی (دزفول)2-بهزاد شیرمردی(اندیمشک الف)3-مهران جهانگیری(اندیمشک ب)سعید سیداحمدیان (ایذه ب) .

    60 کیلوگرم:
    1-فرزاد غیبی نیا(اهواز) 2-محمد حاجی وند(دزفول)3-کامران عیسوند (اندیمشک ب)امیرحسین خونساری (اندیمشک ج) .

    63 کیلوگرم:
    1-امین قائدی فر (اندیمشک ب)2-فرشاد عیسوند (اندیمشک الف) 3-علیرضا رسول زاده(بهبهان)محمود سلیمی راد(دزفول).

    67 کیلوگرم:
    1-محمد الیاسی(اندیمشک الف)2-احمد خرسانی پور(اندیمشک ب)3-وحید هکی(اندیمشک ج) کرامت عبدولی(اندیمشک د) .

    72 کیلوگرم :
    1-اصغر عالی محمدی (ایذه) 2-حسین نصیری (اندیمشک الف)3-مرتضی عیسوند(اندیمشک ج).

    77 کیلوگرم:
    1-عظیم گرمسیری(اهواز) 2-نفر دوم دیسکالیفه شد 3-محمد شربی نیازی(اندیمشک ج) .

    82 کیلوگرم:
    1-پیام بویری(ایذه)2-مهدی هدایی(اندیمشک الف)3-علی رضایی (ایذه ب) عباس قاعدی (اهواز).

    87 کیلوگرم:
    1-رامین طاهری (ایذه الف)2-علیرضا فتاحی(اهواز)3-علیرضا حاتم پور(اندیمشک ج)وحید زیدوند (اندیمشک ب) .

    97 کیلوگرم:
    محمد بیرانوند (اندیمشک الف)2-سهیل کهنسال (اندیمشک ب) 3-اشکان قلاوند (اندیمشک ج)سعید حسین پور(مسجدسلیمان).

    130 کیلوگرم
    1-امیر قاسمی منجزی(اهواز)2-مسعود نعمت چکانی(اندیمشک الف) 3-حمید شیرولی(بهبهان ب) .

    رده بندی تیمی مسابقات :

    1-تیم هیئت کشتی شهرستان اندیمشک (الف) با کسب 168 امتیاز مقام اول .

    2-تیم هیئت کشتی شهرستان اهواز (الف) با کسب 154 امتیاز مقام دوم .

    3-تیم هیئت کشتی شهرستان ایذه (الف) با کسب 112 امتیاز مقام سوم .

    4-تیم هیئت کشتی شهرستان دزفول (الف) با کسب 84 امتیاز مقام چهارم .

    5-تیم هیئت کشتی شهرستان مسجدسلیمان با کسب 69 امتیاز مقام پنجم .

    6-هیئت کشتی شهرستان بهبهان با کسب 52 امتیاز مقام ششم .

     
    منوي اصلي
    Skip Navigation Links
    اخبار و اردوها
    مشاهیر کشتی خوزستان
    تاریخچه کشتی
    کمیته مربیان
    کمیته داوران
    کشتی بانوان
    افتخار آفرینی و کسب مدال
    بخشنامه و نتایج مسابقات
    اخبار هیأت های شهرستانهای استان
    آمار بازديد كنندگان
    مشاهده کل:14209920 بار
    مشاهده امروز:1241 بار
    بازدید کل:18399905 نفر
    بازدید امروز:2252 نفر
    افراد آنلاین:58 نفر
    اين سايت متعلق به هيات كشتي استان خوزستان مي باشد.
    Programming with ::: Poshtibankar.com