دوشنبه 28 مرداد 1398

گزارش هاي ورزشي
جستجو
پايگاه هاي مرتبط
 • فدراسيون كشتي ایران
 • اتحادیه جهاني كشتي
 • انستیتو فدراسیون کشتی ایران
 • کمیته ملی المپیک
 • اوقات شرعي
      رقابت های کشتی فرنگی و آزاد انتخابی نونهالان خوزستان / اهواز :
  رقابت های کشتی فرنگی و آزاد انتخابی نونهالان خوزستان / اهواز :
  شرایط و بخشنامه برگزاری مسابقات اعلام شد .
  نفرات برتر این پیکارها به مسابقات استعدادهای برتر و المپیاد نخبگان اعزام خواهند شد .
  اطلاعیه و بخشنامه بازدید:۴۸۹ ۲۲:۵۵ ۱۳۹۷/۸/۲۳ ادامه
  به گزارش روابط عمومی هیئت کشتی خوزستان و به منظور انتخاب نفرات منتخب استان خوزستان جهت شرکت در مسابقات استعدادهای برتر و المپیاد نخبگان ، رقابت های کشتی فرنگی و آزاد نونهالان انتخابی استان خوزستان با شرایط زیر در خانه کشتی شماره یک اهواز برگزار خواهد شد .

  1- اوزان مسابقات در هر دو رشته آزاد و فرنگی  (32 تا 35 ، 38 ، 41 ، 44 ، 48 ، 52 ، 57 ، 62 ، 68 ، 75 ، 85 و 100 کیلوگرم)بدون ارفاق وزن می باشد .

  2- کشتی گیران متولد 1381/10/11 لغایت 1383/10/10 می توانند در مسابقات شرکت نمایند.ضمن اینکه در رده نونهالان برابر بخشنامه فدراسیون کشتی ارفاق سنی وجود نخواهد داشت .

  3-مدارک شامل اصل شناسنامه غیر مخدوش ، گواهی تحصیلی عکسدار جدید ممهور به مهر اداره آموزش و پرورش شهرستان یا منطقه ، کارت بیمه ورزشی معتبر ،  معرفینامه غیر دست نویس و غیر مخدوش اداره ورزش و جوانان شهرستان مربوطه که اوزان کشتی گیران در آن مشخص شده باشد .

  4- مسابقات کشتی آزاد در روز چهارشنبه مورخ 97/8/30 برگزار می شود . وزن کشی کلیه اوزان در مورخ 97/8/30 از ساعت 7:30 الی 8 صبح بدون ارفاق وزن و شروع مسابقات رأس ساعت 10 صبح همان روز ، در یک روز و به صورت تک حذفی برگزار خواهد شد .

  5- مسابقات کشتی فرنگی در روز پنجشنبه مورخ 97/9/1 برگزار می شود . وزن کشی کلیه اوزان در مورخ 97/9/1 از ساعت 7:30 الی 8 صبح بدون ارفاق وزن و شروع مسابقات رأس ساعت 10 صبح همان روز ، در یک روز و به صورت تک حذفی برگزار خواهد شد .

  6-فقط شهرستانهای ذیل که دارای هیأت کشتی فعال میباشند و کشتی گیران زیر پوشش آن هیأت در تمرینات و مسابقات حضور دارند ، می توانند در مسابقات شرکت کننده (اهواز ، آبادان ، اندیمشک ، ایذه ، باغملک،ماهشهر،بندرامام ،بهبهان،خرمشهر،دزفول،سوسنگرد ،رامهرمز ، شوش ، شوشتر ، مسجدسلیمان، امیدیه ،هندیجان ، هفتکل، گتوند، لالی، شادگان، دهدز ، آغاجاری و جایزان) . ضمناٌ تیم ها محدودیتی در استفاده از کشتی گیران متعدد در اوزان مختلف ندارند.

  7- هر تیم می تواند در هر رشته (آزاد و فرنگی) با 12 کشتی گیر در مسابقات شرکت نمایند . حضور چند کشتی گیر از یک تیم در یک وزن به شرط رعایت تعداد نفرات اعلام شده (12 نفر) مجاز می باشد .

  8- تیمها نمی توانند از کشتی گیران غیر بومی (جا به جایی شهرستانهای داخل استان) استفاده نمایند ؛ همچنین در صورتیکه کشتی گیری در تیمی غیر از محل سکونت خود از سوی اداره ورزش و جوانان معرفی شود . تمامی عواقب این موضوع به عهده صادر کننده معرفینامه می باشد و در صورت اثبات در هر مرحله ای از مسابقات که باشد ، از جدول رقابتها حذف می شود .

  9- کلیه شهرستانها موظفند لیست خود را از طریق دورنگار در کشتی آزاد تا تاریخ 97/8/27  و در کشتی فرنگی تا تاریخ 97/8/29 به شماره  نمابر 35519064 ارسال نمایند .

  10- تمامی سرپرستان تیمها موظفند جهت پذیرش تمامی اوزان در کشتی آزاد مورخ 97/8/29 از ساعت 19 الی 20 و تمامی اوزان کشتی فرنگی مورخ 97/8/30 از ساعت 19 الی 20 نسبت به ارائه اصل مدارک کشتی گیران مربوطه به نماینده هیأت کشتی استان اقدام نمایند . در غیر اینصورت از حضور کشتی گیران در مراسم وزن کشی و مسابقات ممانعت بعمل آمده که تمامی مسئولیت آن به عهده مسئولان تیم های اعزام کننده خواهد بود .

  11-مسابقات به صورت تک حذفی برگزار خواهد شد و نتیجه تیمی نیز محاسبه نخواهد شد .

  12-این مسابقات فقط برای انتخاب نفر برتر هر وزن خواهد بود و رده بندی انفرادی نخواهد داشت .

  13-مسابقات طبق آخرین قوانین و مقررات ابلاغی فدراسیون کشتی برگزار می گردد.

  14-سایر موارد پیش بینی نشده براساس قوانین جاری فدراسیون و هیأت کشتی خوزستان خواهد بود .


   
  منوي اصلي
  Skip Navigation Links
  اخبار و اردوها
  مشاهیر کشتی خوزستان
  تاریخچه کشتی
  کمیته مربیان
  کمیته داوران
  کشتی بانوان
  افتخار آفرینی و کسب مدال
  بخشنامه و نتایج مسابقات
  اخبار هیأت های شهرستانهای استان
  آمار بازديد كنندگان
  مشاهده کل:14286359 بار
  مشاهده امروز:141 بار
  بازدید کل:18494071 نفر
  بازدید امروز:151 نفر
  افراد آنلاین:31 نفر
  اين سايت متعلق به هيات كشتي استان خوزستان مي باشد.
  Programming with ::: Poshtibankar.com