پنجشنبه 31 مرداد 1398

گزارش هاي ورزشي
جستجو
پايگاه هاي مرتبط
 • فدراسيون كشتي ایران
 • اتحادیه جهاني كشتي
 • انستیتو فدراسیون کشتی ایران
 • کمیته ملی المپیک
 • اوقات شرعي
      پایان رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی جهان / بلغارستان :
  پایان رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی جهان / بلغارستان :
  کسب 2 نشان ارزنده طلا و 3 عنوان پنجمی توسط ملی پوشان خوزستانی .
  تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان کشورمان با درخشش ملی پوشان خوزستانی قهرمان جهان شد .
  عبدالکریم کاکاحاجی و مصطفی قاسمی راد نقش ارزنده ی را در کسب این عنوان مهم ایفا نمودند .
  سعید اسمعیلی لیوسی و رضا ساکی طلایی شدند .
  سیددانیال سهرابی ، حجت رضایی و کامران ارقش مقام پنجم و سعید کریمی زاده در جایگاه هفتم ایستاد .

  افتخار آفرینی و کسب مدال بازدید:۴۹ ۱۹:۴۹ ۱۳۹۸/۵/۱۴ ادامه
  به گزارش روابط عمومی هیئت کشتی خوزستان روز گذشته و در پایان رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی جهان در کشور بلغارستان ، 6 ملی پوش نوجوانان خوزستانی صاحب 2 نشان طلا ، 3 عنوان پنجمی و یک مقام هفتمی و در مجموع بیش از 80 امتیاز برای تیم ملی کشورمان که با کسب 148 امتیاز به عنوان ارزنده قهرمانی جهان دست یافت ، کسب نمودند .

  بر این اساس و در تیم ملی اعزامی به این مسابقات عبدالکریم کاکاحاجی و مصطفی قاسمی راد به عنوان مربی حضور داشتند که توانستند با انتقال تجربیات گرانبهای خود به تمامی ملی پوشان ، نقش بسزایی را در کسب افتخار برای میهمن مان ایفا نمایند .

  بنابراین گزارش کارنامه انفرادی ملی پوان خوزستانی در این مسابقات به شرح زیر می باشد .

  در وزن 51 کیلوگرم سعید اسماعیلی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم کومی ساوادا از ژاپن را با نتیجه 8 بر صفر شکست داد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله با نتیجه 4 بر صفر از سد ارشد از هند گذشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. اسماعیلی در این مرحله ادموند نازاریان از بلغارستان را با نتیجه 9 بر صفر مغلوب کرد و به دیدار فینال راه یافت. وی در دیدار پایانی با نتیجه 2 بر یک المیر علی یف از جمهوری آذربایجان را از پیش رو برداشت و به مدال طلا دست یافت.

  در وزن 71 کیلوگرم رضا ساکی در دور اول با نتیجه 6 بر صفر داتا چخایدزه از گرجستان را مغلوب کرد وی در دور دوم با نتیجه 10 بر 4 و ضربه فنی ایون دوسوفتی از رومانی را از پیش رو برداشت و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد.  وی در این مرحله مقابل رئوف عبداله علی اف از آذربایجان با نتیجه 3 بر صفر به پیروزی رسید و به مرحله نیمه نهایی رفت. ساکی در این مرحله الکساندرین گوتو از مولداوی را در یک کشتی نزدیک با نتیجه 6 بر 6 از پیش رو برداشت و راهی دیدار فینال شد. وی در دیدار پایانی استفان استارودوبتسیف از روسیه را با نتیجه 4 بر یک از پیش رو برداشت و صاحب مدال طلا شد.

  در وزن 60 کیلوگرم سید دانیال سهرابی در دور نخست با نتیجه 10 بر 2 از سد رأفت رشید از بلغارستان گذشت وی در دور دوم مقابل حسرت جعفراف از آذربایجان با نتیجه 3 بر 1 پیروز شد و به مرحله یک چهارم نهایی رفت. سهرابی در این مرحله مقابل الکساندر گورالی از مولداوی با نتیجه 4 بر 4 به برتری دست یافت و راهی مرحله نیمه نهایی شد.  وی در این مرحله مقابل ماکسیم اسکوراتوف از روسیه با نتیجه 3 بر صفر شکست خورد و راهی دیدار رده بندی شد. سهرابی در این دیدار مقابل نیکا برولادزه از گرجستان با نتیجه 8 بر 6 مغلوب و پنجم شد.

  در وزن 65 کیلوگرم حجت رضایی در دور اول با نتیجه 4 بر صفر الکساندر سولووی از مولداوی را مغلوب کرد. وی در دور بعد با نتیجه 7 بر صفر از سد گئورگیوس بارابانوس از سوئد گذشت و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. رضایی در این مرحله خاسی حسن لی از جمهوری آذربایجان را با نتیجه 3 بر 2 شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله مقابل شروز اوچیلوف از تاجیکستان با نتیجه 3 بر یک مغلوب شد و به دیدار رده بندی رفت. وی در این دیدار با نتیجه 9 بر 8 مقابل آرمان خاچیکیان از ارمنستان مغلوب و پنجم شد.


  در وزن 80 کیلوگرم کامران ارقش در دور نخست با نتیجه 3 بر 2 از سد یوسوف قولباشی از ترکیه گذشت وی در دور دوم با نتیجه 9 بر صفر ریونوسوکه کاوا ایچی از ژاپن را مغلوب کرد. وی در دور سوم و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه 7 بر صفر احمد باتاژیف از روسیه را پشت سرگذاشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. ارقش در این مرحله در مصاف با میکیتا الیکسیف از اوکراین با نتیجه 9 بر صفر شکست خورد و راهی دیدا رده بندی شد. وی در این دیدار نیز با نتیجه 5 بر 3 مقابل ویگن نازاریان از ارمنستان مغلوب و پنجم شد.

  در وزن 92 کیلوگرم سعید کریمی زاده در دور نخست با نتیجه 9 بر صفر خالد حسن از مصر را شکست داد وی در دور بعد مقابل محمد اولویف از روسیه با نتیجه 8 بر 4 مغلوب شد و با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال، کریمی زاده به گروه بازنده ها رفت وی ابتدا در این گروه با نتیجه 5 بر 2  تیلر هانا از آمریکا را مغلوب کرد اما در دور بعد کشتی را با نتیجه 3 بر 2 مقابل ریچارد کارلسون از استونی واگذار کرد و از دور رقابت ها کنار رفت و هفتم شد.

   
  منوي اصلي
  Skip Navigation Links
  اخبار و اردوها
  مشاهیر کشتی خوزستان
  تاریخچه کشتی
  کمیته مربیان
  کمیته داوران
  کشتی بانوان
  افتخار آفرینی و کسب مدال
  بخشنامه و نتایج مسابقات
  اخبار هیأت های شهرستانهای استان
  آمار بازديد كنندگان
  مشاهده کل:14290101 بار
  مشاهده امروز:868 بار
  بازدید کل:18498546 نفر
  بازدید امروز:1157 نفر
  افراد آنلاین:44 نفر
  اين سايت متعلق به هيات كشتي استان خوزستان مي باشد.
  Programming with ::: Poshtibankar.com