شنبه 14 تیر 1399

گزارش هاي ورزشي
جستجو
پايگاه هاي مرتبط
 • فدراسيون كشتي ایران
 • اتحادیه جهاني كشتي
 • انستیتو فدراسیون کشتی ایران
 • کمیته ملی المپیک
 • اوقات شرعي
      رقابت های جایز بزرگ بین المللی کشتی فرنگی / گرجستان :
  رقابت های جایز بزرگ بین المللی کشتی فرنگی / گرجستان :
  پویا ناصرپور و امین کاویانی نژاد جوانان با صلابت و ملی پوش خوزستانی طلایی شدند .
  سامان عبدولی با تجریه به مدال برنز رسید .
  افتخار آفرینی و کسب مدال بازدید:۱۲۶ ۱۹:۴۴ ۱۳۹۸/۵/۱۸ ادامه
  به گزارش روابط عمومی هیئت کشتی خوزستان ، پویا ناصرپور و امین کاویانی نژاد جوانان پرآتیه و پرامید خوزستانی تیم ملی کشورمان ، با شایستگی ، صلابت و اقتدار قهرمان اوزان 55 و 71 کیلوگرم رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جایزه بزرگ گرجستان شدند .

  بنابراین گزارش و در پایان مسابقات روز نخست ، علاوه بر دوملی پوش خوزستانی که طلای شدند ، سامان عبدولی با تجریه دیگر ملی پوش استان خوزستان نیز در وزن 63 کیلوگرم به مدال برنز رسید .

  بر این اساس در وزن 55 کیلوگرم پویا ناصرپور در یک مسابقه حساس مقابل رضا خدری با نتیجه 7 بر 3 پیروز شد، سپس نماینده گرجستان را با نتیجه 8 بر صفر مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله نیز با نتیجه 3 بر 2 از سد حریف هندی گذشت و راهی دیدار فینال شد. ناصرپور در دیدار فینال نوریار هاکویان از ارمنستان را با نتیجه 3 بر 2 از پیش رو برداشت و صاحب مدال طلا شد.


  در وزن 72 کیلوگرم امین کاویانی نژاد در کشتی اول با نتجیه 8 بر صفر حریف سوئدی را مغلوب کرد و در دور بعد هم حریفش به دلیل مصدومیت حاضر نشد و به دیدار نیمه نهایی راه یافت. وی در این دیدار نیز با نتیجه 9 بر صفر کشتی گیر ارمنستانی را از پیش رو برداشت و راهی دیدار فینال شد. کاویانی نژا در دیدار پایانی مقابل اسلام باد دادوف از آذربایجان با نتیجه 9 بر صفر به برتری دست یافت و صاحب مدال طلا شد.


  در وزن 63 کیلوگرم سامان عبدولی دیگر نماینده کشورمان در این وزن نیز در کشتی نخست نماینده گرجستان را با نتیجه 8 بر یک مغلوب کرد و در دیدار بعد نیز با نتیجه 11 بر صفر از سد حریف قرقیزستانی گذشت و راهی دیدار نیمه نهایی شد. وی در این دیدار مقابل حریف آذربایجانی با نتیجه 11 بر 8 مغلوب شد و به دیدار رده بندی رفت. عبدولی در این دیدار وول شارشانبکوف از قرقیزستان را با نتیجه 9 بر صفر شکست داد و صاحب مدال برنز شد.

   
  منوي اصلي
  Skip Navigation Links
  اخبار و اردوها
  مشاهیر کشتی خوزستان
  تاریخچه کشتی
  کمیته مربیان
  کمیته داوران
  کشتی بانوان
  افتخار آفرینی و کسب مدال
  بخشنامه و نتایج مسابقات
  اخبار هیأت های شهرستانهای استان
  آمار بازديد كنندگان
  مشاهده کل:15028481 بار
  مشاهده امروز:555 بار
  بازدید کل:19593084 نفر
  بازدید امروز:652 نفر
  افراد آنلاین:5111 نفر
  اين سايت متعلق به هيات كشتي استان خوزستان مي باشد.
  Programming with ::: Poshtibankar.com