دوشنبه 23 تیر 1399

گزارش هاي ورزشي
جستجو
پايگاه هاي مرتبط
 • فدراسيون كشتي ایران
 • اتحادیه جهاني كشتي
 • انستیتو فدراسیون کشتی ایران
 • کمیته ملی المپیک
 • اوقات شرعي
      با حضور علیرضا دبیر و در دیدار با احمدپور مدیرعامل سینا صنعت ایذه در دفتر این باشگاه در تهران مطرح شد:
  با حضور علیرضا دبیر و در دیدار با احمدپور مدیرعامل سینا صنعت ایذه در دفتر این باشگاه در تهران مطرح شد:
  مدیر عامل باشگاه سینا صنعت ایذه ؛ تنها باشگاهی هستیم که در رده پایه نیز سرمایه گذاری کرده ایم و تمرینات تیم کشتی فرنگی سینا صنعت در طول سال به طور مستمر و مرتب برگزار می شود.
  رئیس فدراسیون کشتی از مدیریت باشگاه سینا صنعت ایذه به دلیل حمایت از ورزش کشتی تقدیر نمود و خواستار تداوم هر چه بهتر و بیشتر آن شد .
  اخبار بازدید:۱۴۸ ۲۰:۵۷ ۱۳۹۸/۵/۱۸ ادامه
  مدیرعامل شرکت سیناصنعت ایذه از حضور پرقدرت این تیم در لیگ برتر کشتی فرنگی که با هدف تکرار قهرمانی جام باشگاه های جهان خواهد بود، خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی هیئت کشتی خوزستان و به نقل از سایت فدراسیون کشتی، علیرضا دبیر ریس فدراسیون کشتی دیروز (پنج شنبه) با حضور در دفتر باشگاه سیناصنعت ایذه با علی بابا احمد پور مدیرعامل شرکت سینا صنعت ایذه دیدار وگفتگو کرد.

  دراین نشست صمیمی که با حضور نصیرزاده رئیس سازمان لیگ انجام شد، علی بابا احمد پور ضمن تبریک انتخاب علیرضا دبیر به عنوان رئیس فدراسیون کشتی در ادامه گزارشی از عناوین کسب شده این باشگاه در سنوات گذشته ارائه داد و افزود: تنها باشگاهی هستیم که دررده پایه نیز سرمایه گذاری کرده ایم وتمرینات تیم کشتی فرنگی سینا صنعت در طول سال به طور مستمر و مرتب برگزار می شود. 

  احمدپور افزود: درصدد هستیم با تیمی قدرتمند در لیگ برتر کشتی فرنگی سال 98 حضور پیدا کنیم و به دنبال این هستیم که  بار دیگرعنوان قهرمانی باشگاه های جهان را از آن خود کنیم. 

  علیرضا دبیر نیز ضمن قدردانی از حمایت احمدپور از رشته ورزشی کشتی تصریح کرد: معتقدم اگر لیگ کشتی پویا وجذابی داشته باشیم، بسیاری از مشکلات امروزی جامعه کشتی نیز در پی آن حل خواهد شد.

  ریس فدراسیون کشتی از مهندس احمد پور درخواست کرد سرمایه گذاری این باشگاه در کشتی دائمی باشد و با تغییر مدیریت به صورت سلیقه ای با تیم داری در رشته کشتی برخورد نشود.

  نصیرزاده نیز در این دیدار ازباشگاه ها به عنوان بازوان و حامیان فدراسیون کشتی یاد کرد و گفت: به امید خدا در سالجاری درصدد هستیم به گونه ای عمل کنیم که نگرانی های سنوات گذشته مدیران باشگاه ها تا حدامکان کم شود.

  ریس سازمان لیگ فدراسیون در پایان خاطرنشان کرد: در نظر داریم درمسابقات لیگ امسال تدابیری اتخاذ کنیم که توازن رقابتی تیم ها برقرار شود تا شاهد برگزاری مسابقاتی جذاب باشیم.

   
  منوي اصلي
  Skip Navigation Links
  اخبار و اردوها
  مشاهیر کشتی خوزستان
  تاریخچه کشتی
  کمیته مربیان
  کمیته داوران
  کشتی بانوان
  افتخار آفرینی و کسب مدال
  بخشنامه و نتایج مسابقات
  اخبار هیأت های شهرستانهای استان
  آمار بازديد كنندگان
  مشاهده کل:15034736 بار
  مشاهده امروز:152 بار
  بازدید کل:19601911 نفر
  بازدید امروز:199 نفر
  افراد آنلاین:7678 نفر
  اين سايت متعلق به هيات كشتي استان خوزستان مي باشد.
  Programming with ::: Poshtibankar.com