سه شنبه 30 مهر 1398

گزارش هاي ورزشي
جستجو
پايگاه هاي مرتبط
  • فدراسيون كشتي ایران
  • اتحادیه جهاني كشتي
  • انستیتو فدراسیون کشتی ایران
  • کمیته ملی المپیک
  • اوقات شرعي
        رقابت های درون اردویی کشتی فرنگی و آزاد پیشکسوتان خوزستان / بندرامام (ره) :
    رقابت های درون اردویی کشتی فرنگی و آزاد پیشکسوتان خوزستان / بندرامام (ره) :
    اسامی نفرات شرکت کننده و شرایط مسابقات اعلام شد.
    مراسم وزن کشی و پس از آن مسابقات بعدازظهر فردا پنجشنبه 24 مرداد برگزار می گردد .
    هیأت های شهرستانی بازدید:۲۷۱ ۲۱:۲۸ ۱۳۹۸/۵/۲۳ ادامه
    به گزارش روابط عمومی هیئت کشتی خوزستان ، رقابتهای کشتی آزاد و فرنگی انتخابی درون اردویی پیشکسوتان استان خوزستان به منظور مشخص شدن اعضای تیم منتخب استان در روز پنجشنبه 24 مرداد ماه و در شهرستان بندرامام (ره) برگزار خواهد شد .

    بر این اساس داوطلبانی که در یک وزن بیش از یک نفر می باشند میبایست جهت انجام وزن کشی مسابقات انتخابی که با 2 کیلوگرم ارفاق وزن ساعت 16 الی 16:30 روز پنجشنبه 98/5/24 انجام می شود با در دست داشتن اصل شناسنامه ، اصل گذرنامه با 10 ماه اعتبار ، گواهی سلامت جسمانی از پزشک متخصص قلب و عروق به تاریخ دو روز قبل از برگزاری مسابقه انتخابی درون اردویی که می بایست به تأیید هیئت پزشکی اداره ورزش و جوانان شهرستان مربوطه رسیده باشد ، یک قطعه عکس ، کارت بیمه ورزشی معتبر ، کارت ملی و معرفینامه اداره ورزش و جوانان شهرستان بمنظور مسابقه درون اردویی در محل وزن کشی (شهرستان بندرامام ره) حضور داشته و مسابقات بعدازظهر همان روز (پنجشنبه 98/5/24)  از ساعت 18 در همان محل آغاز خواهد شد .

    بدیهی است کلیه اوزانی که یک نفر در آن معرفی شده است به منزله انتخاب آن فرد جهت رقابتهای قهرمانی کشور بوده و همچنین سایر اوزانی که در گروههای مختلف در بخشنامه ذکر نشده ، به دلیل عدم حضور داوطلب در آن اوزان و رده سنی بوده است .

    مجدداٌ تأکید می نماید ارائه گواهی سلامت جسمانی با ذکر موارد خواسته شده به تاریخ دو روز قبل از مسابقات الزامی است و در صورت عدم ارائه از شرکت داوطلبان در مسابقات جلوگیری بعمل خواهد آمد .


    الف :کشتی فرنگی :

     گروه سنی A :

    62 کیلوگرم: مهدی موسی حسینی (دزفول)فرشید فرزان (بهبهان)صادق میرزاخانی (اندیمشک).

    70 کیلوگرم: رضا مرادی(دزفول) زکریا قلاوندنژاد(دزفول)مصطفی شمالی نسب (شوشتر)خداداد عباسی (دزفول)امین تخت شاهی (اندیمشک)سیدیداله موسوی نیا(اندیمشک).

    78 کیلوگرم: مجتبی بختیار (دزفول)حسین بوشهری (بندرامام ره)مهدی خاتمی نیا(اندیمشک)حسن شعبانی (اندیمشک)حجت ورمزیار(شوش)فرهاد طافی (اندیمشک) .

    88 کیلوگرم: اکبر حسینوند(دزفول)مهدی بهرام سری (اهواز)داریوش مرادی(بندرامام ره)احمد حوری (شوش)فرهاد صیادی(شوش)وحید جلائی (بندرامام ره)بهادر سلیمان اختیاری (بندرامام ره)علی نیکو (شوشتر)حسین بواساق (بندرامام ره)بابک جعفری (اندیمشک).

    100 کیلوگرم: اکبر کبابی (دزفول)عقیل دلفی (شوش)حسین نامجو (اندیمشک).

    130 کیلوگرم: مهدی شناوی(بندرامام ره)روح اله قلاوند (اندیمشک).

    گروه سنی  B :

    62 کیلوگرم:محمدرضا حافظی (دزفول) افشین آزادیان(شوش)محمدرضا شمالی نسب (شوشتر) داود داودی (رامهرمز).

    70 کیلوگرم: سیدامین اله رضوی (بندرامام ره).

    78 کیلوگرم: فرزاد حیدری (شوش)غلامرضا کیانی فر (اندیمشک)جلال ممبینی (رامهرمز).

    88 کیلوگرم: سهراب احمدی(دزفول)احمد کاهیدی (بندرامام ره) .

    100 کیلوگرم: نصراله تقی زاده (رامهرمز).

    130 کیلوگرم: عابدین فتحی (رامهرمز)امیر ثابتی (اهواز) .

    گروه سنی  C :

    62 کیلوگرم: فرخ هدائی (دزفول)حمید تقوی پور (شوش) .

    70 کیلوگرم: ناصر کلهر(شوش)قربان زیدوند (اهواز) .

    78 کیلوگرم: عباس جودکی(اندیمشک)حمید شیرمحمدی (اهواز).

    88 کیلوگرم: بابک ستوده (اهواز) حسن زارعی (بندرامام ره).

    100 کیلوگرم: فرشید صالحی (اهواز) .

    130 کیلوگرم: احتشام گودرزی (اهواز).

    گروه سنی  D :

    62 کیلوگرم : علیرضا قصاب نژاد (شوشتر) .

    78 کیلوگرم: ابراهیم صالحی(اهواز).

    88 کیلوگرم: رضا عزیزی (اهواز) .

    130 کیلوگرم: نادر حسین زاده (اهواز).

    گروه سنی  E  :

    62 کیلوگرم: جمشید قائدی(اهواز).

    78 کیلوگرم: مهران دالوند (اندیمشک).

    88 کیلوگرم: جهانشاه علینقی زاده (اندیمشک).

    130 کیلوگرم: علی ذوالفنون (اهواز).

    ب:کشتی آزاد:

    گروه سنی  A :

    70 کیلوگرم:شهاب رشیدی(اهواز) .

    78 کیلوگرم: علی شمشادیان(دزفول) علی جعفر بیگی (بندرامام ره) .

    88 کیلوگرم: عباس غلامی(دزفول)مهدی بارافکن (بندرامام ره)سیدحسن آقامیری (اهواز).

    100 کیلوگرم : شهروز شهروئی (اهواز).

    گروه سنی B :

    70 کیلوگرم: مهدی مشتاق زاده (بندرامام ره) حسین قنبری (اهواز)داوود ذوالفقاری (اهواز).

    100 کیلوگرم: مهدی گلچهره دهقلی(دزفول)نورالدین پورابراهیمی (اندیمشک) .

     گروه سنی C :

    70 کیلوگرم: حسن مکوندی (اهواز)حسین عاشوری (اهواز) .

    88 کیلوگرم: عزیز شاه کرمی (دزفول) .

    100 کیلوگرم: بیژن جلیلی (اهواز).

    گروه سنی D :

    70 کیلوگرم: ناجی محیتی (اهواز).


     
    منوي اصلي
    Skip Navigation Links
    اخبار و اردوها
    مشاهیر کشتی خوزستان
    تاریخچه کشتی
    کمیته مربیان
    کمیته داوران
    کشتی بانوان
    افتخار آفرینی و کسب مدال
    بخشنامه و نتایج مسابقات
    اخبار هیأت های شهرستانهای استان


    نشانی کانال هیئت کشتی خوزستان
    t.me/kanalhiatkoshtikhozstan


    عملکرد مدالی هیأت کشتی خوزستان در سال 1398
    آ
    خرین به روز رسانی یکم مهر ماه

    مجموع

    برنز

    نقره

    طلا

    مسابقات

    --
    --
    --
    --
    المپیک
    14
    3
    5
    6
    انفرادی المپیاد نخبگان کشور
    1
    --
    --
    1

    تیمی المپیاد نخبگان کشور

    6
    3-3
    قهرمانی جهان
    --
    --
    --
    --
    قهرمانی کشور بانوان
    --
    --
    --
    --
    بازیهای آسیایی
    14
    3
    3
    8

    قهرمانی آسیا

    16
    547

    انفرادی بین المللی

    ----
    --
    --تیمی بین المللی
    11
    2
    1
    8

    انتخابی تیم ملی

    7
    232انفرادی قهرمانی کشور
    --
    ------
    تیمی قهرمانی کشور
    1
    ----1تیمی باشگاههای کشور
    10
    ----10انفرادی باشگاههای کشور
    --
    ------تیمی باشگاههای جهان
    --
    ------انفرادی باشگاههای جهان
    80
    18
    16
    46

    مجموع

    آمار بازديد كنندگان
    مشاهده کل:14362509 بار
    مشاهده امروز:131 بار
    بازدید کل:18591566 نفر
    بازدید امروز:154 نفر
    افراد آنلاین:69 نفر
    اين سايت متعلق به هيات كشتي استان خوزستان مي باشد.
    Programming with ::: Poshtibankar.com