دوشنبه 10 آذر 1399

گزارش هاي ورزشي
جستجو
پايگاه هاي مرتبط
 • فدراسيون كشتي ایران
 • اتحادیه جهاني كشتي
 • انستیتو فدراسیون کشتی ایران
 • کمیته ملی المپیک
 • اوقات شرعي
      رقابت های کشتی آزاد و فرنگی جوانان قهرمانی باشگاههای خوزستان / اهواز :
  رقابت های کشتی آزاد و فرنگی جوانان قهرمانی باشگاههای خوزستان / اهواز :
  آیین نامه اجرایی مسابقات ابلاغ شد .
  ((تکمیل خبر ))
  اطلاعیه و بخشنامه بازدید:۷۲۵ ۲:۱۰ ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ ادامه
  به گزارش روابط عمومی هیئت کشتی خوزستان ، آیین نامه اجرایی رقابت های کشتی آزاد و فرنگی جوانان قهرمانی باشگاههای استان خوزستان که به صورت عمومی (اوپن) برگزار خواهد شد ، بدین شرح اعلام شد .

  1- مسابقات کشتی آزاد در اوزان (52 تا 57 ، 61 ، 65 ، 70 ، 74 ، 79 ، 86 ، 92 ، 97 و 125)  و فرنگی در اوزان (50 تا 55 ، 60 ، 63 ، 67 ، 72 ، 77 ، 82 ، 87 ، 97 و 130) انجام می شود .

  2- کشتی گیران متولد 78/10/11 لغایت 81/10/10 حق شرکت در مسابقات را دارند . ضمن اینکه متولدین 81/10/11 لغایت 82/10/10 علاوه بر مدارک بند 3 همین بخشنامه با ارئه گواهی پزشکی و رضایتنامه محضری ولی میتوانند در مسابقات شرکت نماید .

  3-مدارک شامل شناسنامه عکسدار غیر مخدوش ، کلیه کشتی گیران براساس بند 2 همین بخشنامه میبایست با شناسنامه عکسدار در مسابقات شرکت نمایند ، کارت بیمه ورزش معتبر ،  معرفینامه غیر دست نویس و غیر مخدوش اداره وزش و جوانان مربوطه که اوزان کشتی گیران در آن مشخص شده باشد .

  4- مسابقات کشتی آزاد طی روزهای 10 تا 98/11/11 در خانه کشتی شماره یک اهواز برگزار می شود . وزن کشی کلیه اوزان در روز اول مورخ 98/11/10 از ساعت 7:30 الی 8 صبح بدون ارفاق وزن و شروع مسابقات رأس ساعت 10 صبح همان روز خواهد بود . همچنین وزن کشی روز دوم مورخ 98/11/11 از ساعت 7:30 الی 8 صبح برای کلیه کشتی گیران راه یافته به دیدارهای فینال و شانس مجدد با یک کیلوگرم ارفاق وزن و شروع مسابقات نیز از ساعت 10 صبح همان روز خواهد بود .

  5- مسابقات کشتی فرنگی روزهای 24 تا 98/11/25 در خانه کشتی شماره یک اهواز برگزار می شود.وزن کشی کلیه اوزان در روز اول مورخ 98/11/24 ازساعت 7:30 الی 8 صبح بدون ارفاق وزن و شروع مسابقات رأس ساعت 10 صبح همان روز خواهد بود . همچنین وزن کشی روز دوم مورخ 98/11/25 از ساعت 7:30 الی 8 صبح برای کلیه کشتی گیران راه یافته به دیدارهای فینال و شانس مجدد با یک کیلوگرم ارفاق وزن و شروع مسابقات نیز از ساعت 10 صبح همان روز خواهد بود .

  6- فقط شهرستان های ذیل که داری هیأت کشتی فعال میباشند و کشتی گیران تحت پوشش آن هیأت در تمرینات و مسابقات حضور دارند ، می توانند در مسابقات شرکت نمایند (اهواز،اندیمشک،ایذه،باغملک،ماهشهر ،بندرامام، بهبهان،دزفول، سوسنگرد ، رامهرمز ، شوش ، شوشتر ، مسجدسلیمان ، امیدیه ، هندیجان ، هفتکل ، گتوند ، لالی ، شادگان و آغاجاری).

  7-مسابقات به صورت عمومی (اوپن) برگزار خواهد شد و تیم ها محدودیتی در اعزام نفرات به مسابقات نخواهند داشت.

  8- کشتی گیران دارای سهیمه که به صورت مستقیم در مسابقات قهرمانی کشور شرکت می نماید شامل نفرات اول جوانان قهرمانی کشور(( گروه الف)) در سال 1397 (در صورت دارا بودن شرایط سنی) ،نفرات اعزامی به قهرمانی نوجوانان آسیا و جهان در سال 2019 (در صورت دارا بودن شرایط سنی) ، ملی پوشان بی مدال اعزامی به قهرمانی جوانان و امیدهای جهان 2019( در صورت دارا بودن شرایط سنی) ، ملی پوشان اعزامی به قهرمانی جوانان و امید آسیا در سال 2019 که موفق به دریافت مدال طلا نشده اند (در صورت دارا بودن شرایط سنی) ،

  9-برای احتساب رده بندی تیمی فقط بهترین مقامی که توسط هر یک از کشتی گیران آن شهرستان در وزن مربوطه کسب نموده است ، محاسبه خواهد شد و کشتی گیران دیگر به صورت مجازی در رده بندی تیمی بالاتر از سایر نفرات قرار گرفته و امتیازشان اعمال می گردد . به عنوان مثال اگر چهار کشتی گیر از یک شهرستان به مقام های اول تا سوم مشترک یک وزن دست یابند فقط امتیاز نفر اول برای تیم آن شهرستان محاسبه خواهد شد ، اما سه نفر بعدی روی سکو رفته و حکم قهرمانی دریافت خواهند نمود .

  10-کلیه نفرات اول و دوم این مسابقات در رشته فرنگی سهمیه حضور در مسابقات قهرمانی کشور را دریافت خواهند نمود . به تیم های اول تا پنجم همین مسابقات نیز در رشته فرنگی یک نفر سهمیه بی نام برای شرکت در رقابت های قهرمانی کشور اختصاص داده خواهد شد که توسط هیئت کشتی شهرستان مربوطه و به صورت مکتوب به این هیئت معرفی می گردند .

  11- تیمها نمی توانند از کشتی گیران غیر بومی استفاده نمایند ؛ همچنین در صورتیکه کشتی گیری در تیمی غیر از محل سکونت خود از سوی اداره ورزش و جوانان معرفی شود . تمامی عواقب این موضوع به عهده صادر کننده معرفینامه می باشد و در صورت اثبات در هر مرحله ای از مسابقات که باشد ، از جدول رقابتها حذف می شود . ضمنا نفرات اول و دوم هر رشته حق شرکت در رشته دیگر را ندارد.

  12-کشتی گیران فقط در اوزانی که پذیرش شده اند میتوانند در مسابقات شرکت کنند و در صورت نرسیدن سر وزن اجازه حضور در وزن بالاتر را ندارند .

  13- باشگاهی که مقام قهرمانی را کسب نماید ، تیم منتخب استان بنام همان باشگاه در صورت تقبل هزینه های اعزام ، در مسابقات قهرمانی کشور شرکت خواهد نمود .

  14- تمامی سرپرستان تیمها موظفند جهت پذیرش تمامی اوزان در کشتی آزاد مورخ 98/11/09 از ساعت 18 الی 19 و تمامی اوزان کشتی فرنگی مورخ 98/11/23 از ساعت 18 الی 19 نسبت به ارائه اصل مدارک کشتی گیران مربوطه به نماینده هیأت کشتی استان اقدام نمایند . در غیر اینصورت از حضور کشتی گیران در مراسم وزن کشی و مسابقات ممانعت بعمل آمده که تمامی مسئولیت آن به عهده مسئولان تیم های اعزام کننده خواهد بود . همچنین به نفرات اول تا سوم حکم  قهرمانی و به تیم های برتر نیز کاپ و حکم قهرمانی اهداء خواهد شد .

  15- مسابقات تا رسیدن به تعداد 16 نفر در هر وزن به صورت تک حذفی و پس از آن بر اساس آخرین قوانین اتحادیه جهانی کشتی برگزار می گردد.  کلیه هزینه های اسکان ، تغذیه و اعزام به عهده ادارات ورزش  ، هیأت های کشتی و باشگاههای مربوطه می باشد . سایر موارد پیش بینی نشده براساس قوانین جاری فدراسیون و هیأت کشتی خوزستان خواهد بود .


   
  منوي اصلي
  Skip Navigation Links
  اخبار و اردوها
  مشاهیر کشتی خوزستان
  تاریخچه کشتی
  کمیته مربیان
  کمیته داوران
  کشتی بانوان
  افتخار آفرینی و کسب مدال
  بخشنامه و نتایج مسابقات
  اخبار هیأت های شهرستانهای استان
  آمار بازديد كنندگان
  مشاهده کل:15137584 بار
  مشاهده امروز:73 بار
  بازدید کل:19770841 نفر
  بازدید امروز:115 نفر
  افراد آنلاین:922 نفر
  اين سايت متعلق به هيات كشتي استان خوزستان مي باشد.
  Programming with ::: Poshtibankar.com