یکشنبه 15 تیر 1399

گزارش هاي ورزشي
جستجو
پايگاه هاي مرتبط
  • فدراسيون كشتي ایران
  • اتحادیه جهاني كشتي
  • انستیتو فدراسیون کشتی ایران
  • کمیته ملی المپیک
  • اوقات شرعي
        پایان رقابت های کشتی آزاد جوانان عمومی و قهرمانی باشگاههای خوزستان / اهواز :
    پایان رقابت های کشتی آزاد جوانان عمومی و قهرمانی باشگاههای خوزستان / اهواز :
    باشگاه فرهنگی ورزشی نفت امیدیه به مقام قهرمانی رسید .
    باشگاه فرهنگی ورزشی نفت مسجدسلیمان و هیئت کشتی اهواز عناوین دوم و سوم تیمی را به دست آوردند .
    نتایج تیمی و انفرادی مسابقات نیز اعلام شد .
    اطلاعیه و بخشنامه بازدید:۵۵۴ ۱۲:۵۳ ۱۳۹۸/۱۱/۱۱ ادامه
    به گزارش روابط عمومی هیئت کشتی خوزستان ، ظهر امروز جمعه 11 بهمن ماه ماه رقابت های کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی باشگاههای خوزستان که به میزبانی  خانه کشتی شماره یک اهواز و از صبح روز پنجشنبه 10 بهمن ماه با حضور 121 کشتی گیر از 10 شهرستان آغاز گردیده بود ، در پایان با قهرمانی باشگاه فرهنگی ورزشی نفت امیدیه خاتمه یافت


    بنابراین گزارش و پس از تیم باشگاه فرهنگی ورزشی نفت امیدیه که با کسب 161 امتیاز به مقام قهرمانی رسید ، تیم های باشگاه فرهنگی ورزشی نفت مسجدسلیمان با 154 امتیاز و هیئت کشتی شهرستان اهواز با 124 امتیاز مقا های دوم و سوم را به دست آوردند .

    بر این اساس نیز نتایج کامل انفرادی و تیمی مسابقات نیز به شرح زیر اعلام شد .

    نتایج انفرادی مسابقات :

    57 کیلوگرم:
    1-ابراهیم فرهنگ (نفت امیدیه) 2-مهدی تقدس پور(باغملک) 3-آرمین پناهی (دزفول)اشکان بداغی (نفت امیدیه) .

    61 کیلوگرم:
    1-امیرحسین طاهری (باغملک)2-دانیال شریفی(نفت امیدیه) 3-ابوالفضل خادمی(بندرامام)شایان قاسمی(نفت مسجدسلیمان) .

    65 کیلوگرم:
    1-سجاد جوکار(نفت امیدیه)2-امیر زلکی(شوشتر)3-امین عابدی اصل(بندرامام)دانش عیوضی(باغملک) .

    70 کیلوگرم:
    1-کامران حاتمی(شوشتر)2-سجاد عزیزی (نفت مسجدسلیمان) 3-فرهان صلواتی(اهواز)احمدرضا مرادیان(اندیمشک).

    74 کیلوگرم:
    1-یونس رمضانی(دزفول)2-محمد اردوش(اهواز)3-علیرضا حافظی (نفت مسجدسلیمان)علی نیرومنش(نفت امیدیه).

    79 کیلوگرم:
    1-اسماعیل شهنی(نفت مسجدسلیمان)2-رضا شمس آبادی(دزفول)3-آرین جهانگیری(نفت مسجدسلیمان)محمد مرادی طریفی(شوشتر).

    86 کیلوگرم:
    1-مجید سلیمانی(نفت مسجدسلیمان)2-رضا ملکی(دزفول)3-سینا شیرعلی(نفت امیدیه)مهران زنگنه(باغملک) .

    92 کیلوگرم:
    1-محمد عراری(بندرامام)2-ابوالفضل آرپناهی (شوشتر)3-محمدعلی شریفات(نفت امیدیه)فرشاد سلیمانی(نفت مسجدسلیمان).

    97 کیلوگرم:
    1-بهروز مختاری(دزفول)2-شهروز برات پور(اهواز)3-محمد رضایی(نفت امیدیه)علی خواجه زاده(نفت مسجدسلیمان).

    125 کیلوگرم:
    1-آرش ارشادی(اهواز)2-سعید حسین پور(نفت مسجدسلیمان)3-محمد شریفات(نفت امیدیه).

    نتایج تیمی مسابقات :

    1-باشگاه فرهنگی ورزشی نفت امیدیه با 161 امتیاز مقام اول .

    2-باشگاه فرهنگی ورزشی نفت مسجدسلیمان با 154 امتیاز مقام دوم .

    3-هیئت کشتی شهرستان اهواز با 124 امتیاز مقام سوم .

    4-هیئت کشتی شهرستان شوشتر با 118 امتیاز مقام چهارم .

    5-هیئت کشتی شهرستان دزفول با 113 امتیاز مقام پنجم .

    6-هیئت کشتی شهرستان باغملک با 102 امتیاز مقام ششم .


     
    منوي اصلي
    Skip Navigation Links
    اخبار و اردوها
    مشاهیر کشتی خوزستان
    تاریخچه کشتی
    کمیته مربیان
    کمیته داوران
    کشتی بانوان
    افتخار آفرینی و کسب مدال
    بخشنامه و نتایج مسابقات
    اخبار هیأت های شهرستانهای استان
    آمار بازديد كنندگان
    مشاهده کل:15029049 بار
    مشاهده امروز:141 بار
    بازدید کل:19594142 نفر
    بازدید امروز:184 نفر
    افراد آنلاین:5540 نفر
    اين سايت متعلق به هيات كشتي استان خوزستان مي باشد.
    Programming with ::: Poshtibankar.com