سه شنبه 1 مهر 1399

گزارش هاي ورزشي
جستجو
پايگاه هاي مرتبط
  • فدراسيون كشتي ایران
  • اتحادیه جهاني كشتي
  • انستیتو فدراسیون کشتی ایران
  • کمیته ملی المپیک
  • اوقات شرعي
        پایان رقابت های کشتی آزاد نوجوانان عمومی و قهرمانی باشگاههای خوزستان / امیدیه :
    پایان رقابت های کشتی آزاد نوجوانان عمومی و قهرمانی باشگاههای خوزستان / امیدیه :
    باشگاه فرهنگی ورزشی نفت امیدیه مقتدرانه به مقام قهرمانی رسید .
    هیئت کشتی شهرستان شوشتر و باشگاه فرهنگی ورزشی نفت مسجدسلیمان عناوین دوم و سوم تیمی را به دست آوردند .
    اعلام نتایج انفرادی و تیمی .
    اطلاعیه و بخشنامه بازدید:۶۶۷ ۲۲:۳ ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ ادامه
    به گزارش روابط عمومی هیئت کشتی خوزستان ، ساعتی پیش رقابت های کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی باشگاههای خوزستان که شهرستان امیدیه و از صبح امروز پنجشنبه 17 بهمن ماه با حضور 117 کشتی گیر از 13 شهرستان در سالن شهید تندگویان آغاز گردیده بود ، با قهرمانی باشگاه فرهنگی ورزشی نفت امیدیه خاتمه یافت.


    بنابراین گزارش و پس از تیم باشگاه فرهنگی ورزشی نفت امیدیه که با کسب 190 امتیاز به مقام قهرمانی رسید ، تیم های هیئت کشتی شوشتر با 128 امتیاز و باشگاه فرهنگی ورزشی نفت مسجدسلیمان با 124 امتیاز مقام های دوم و سوم را به دست آوردند .

    بر این اساس نیز نتایج کامل انفرادی و تیمی مسابقات نیز به شرح زیر اعلام شد .

    رده بندی انفرادی :


    45 کیلوگرم:
    1-امیر جرادی(نفت امیدیه) 2-اسماعیل اسفندیاری (نفت مسجدسلیمان)3-نیما رفیعی پور(نفت امیدیه)اشکان حاجی وند(اندیمشک).


    48 کیلوگرم:
    1-حمیدرضا خادمی(بندرامام)2-علی الماسیان(اهواز)3-علیرضا خرازی(نفت امیدیه)عارف عیوضی(باغملک) .

    51کیلوگرم :
    1-محمدرضا محسنی نیا(باغملک)2-علی طریفی(شوشتر)3-امیررضا پاریار (باغملک).

    55 کیلوگرم:
    1-امین حاجت پور(نفت امیدیه) 2-ابوالفضل خادم(شوشتر)3-امیرحسین خزلی(نفت امیدیه)ابوالفضل علمدار(اهواز).

    60 کیلوگرم:
    1-مهدی صفری افق(بندرامام)2-علی موسوی(باغملک)3-ابراهیم حمید(ماهشهر)امیررضا مشعلی (نفت امیدیه) .

    65 کیلوگرم:
    1-سجاد جوکار(نفت امیدیه)2-افشار سلیمانی(نفت مسجدسلیمان)3-ابوالفضل بهداروند(شوشتر)امین عابدی اصل(بندرامام) .

    71 کیلوگرم:
    1-رضا الیاسی(اهواز)2-دانیال جمالی تبار(شوشتر)3-محمدمهدی صحرایی(نفت مسجدسلیمان)امید سید(نفت امیدیه).

    80  کیلوگرم:
    1-علی نیرومنش(نفت امیدیه)2-علی ارزانی(نفت مسجدسلیمان)3-اسماعیل شهنی(نفت مسجدسلیمان) محمدرضا اورکی(ماهشهر) .

    92 کیلوگرم:
    1-حسن اباذری پور(لالی)2-ابوالفضل دهناشی(شوشتر)1-علی حسین خانی(بندرامام)امید شجاعی(بندرامام) .

    110 کیلوگرم:
    1-محمدعلی شریفات(نفت امیدیه)2-عباس عزیزی(نفت مسجدسلیمان)3-محمد زبیدی(سوسنگرد)رضا ایوازه(اهواز).


    رده بندی تیمی :

    1-باشگاه فرهنگی ورزشی نفت امیدیه با کسب 190 امتیاز مقام اول .

    2-هیئت کشتی شهرستان شوشتر با کسب 128 امتیاز مقام دوم .

    3-باشگاه فرهنگی ورزشی نفت مسجدسلیمان با کسب 124 امتیاز مقام سوم .

    4- هیئت کشتی شهرستان بندرامام با کسب 123 امتیاز مقام چهارم .

    5-هیئت کشتی شهرستان اهواز با کسب 120 امتیاز مقام پنجم .

    6-هیئت کشتی شهرستان باغملک با کسب 109 امتیاز مقام ششم .


     
    منوي اصلي
    Skip Navigation Links
    اخبار و اردوها
    مشاهیر کشتی خوزستان
    تاریخچه کشتی
    کمیته مربیان
    کمیته داوران
    کشتی بانوان
    افتخار آفرینی و کسب مدال
    بخشنامه و نتایج مسابقات
    اخبار هیأت های شهرستانهای استان
     
    آمار بازديد كنندگان
    مشاهده کل:15087441 بار
    مشاهده امروز:85 بار
    بازدید کل:19688286 نفر
    بازدید امروز:159 نفر
    افراد آنلاین:304 نفر
    اين سايت متعلق به هيات كشتي استان خوزستان مي باشد.
    Programming with ::: Poshtibankar.com