دوشنبه 10 آذر 1399

گزارش هاي ورزشي
جستجو
پايگاه هاي مرتبط
  • فدراسيون كشتي ایران
  • اتحادیه جهاني كشتي
  • انستیتو فدراسیون کشتی ایران
  • کمیته ملی المپیک
  • اوقات شرعي
        پایان رقابت های کشتی فرنگی جوانان عمومی و قهرمانی باشگاههای خوزستان / اهواز:
    پایان رقابت های کشتی فرنگی جوانان عمومی و قهرمانی باشگاههای خوزستان / اهواز:
    تیم هیئت کشتی شهرستان اندیمشک به مقام قهرمانی رسید .
    تیم های باشگاه فرهنگی ورزشی سینا صنعت ایذه و هیئت کشتی شهرستان دزفول عناوین دوم و سوم را به دست آوردند .
    نتایج انفرادی و تیمی مسابقات اعلام شد .
    اطلاعیه و بخشنامه بازدید:۸۵۶ ۱۳:۱۰ ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ ادامه
    به گزارش روابط عمومی هیئت کشتی خوزستان ، ظهر امروز جمعه 25 بهمن ماه رقابت های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی باشگاههای خوزستان که به میزبانی  خانه کشتی شماره یک اهواز و از صبح روز پنجشنبه 24 بهمن ماه با حضور 149 کشتی گیر از 10 شهرستان آغاز گردیده بود ، در پایان با قهرمانی هیئت کشتی شهرستان اندیمنشک خاتمه یافت


    بنابراین گزارش و پس از تیم هیئت کشتی شهرستان اندیمشک که با کسب 185 امتیاز به مقام قهرمانی رسید ، تیم های باشگاه فرهنگی ورزشی سینا صنعت ایذه با 174 امتیاز و هیئت کشتی شهرستان دزفول با 125 امتیاز مقام های دوم و سوم را به دست آوردند .

    بر این اساس نیز نتایج کامل انفرادی و تیمی مسابقات نیز به شرح زیر اعلام شد .

    رده بندی انفرادی:

    55 کیلوگرم:
    1-صادق مرادی(امیدیه) 2- احمدرضا ناصرپور(اندیمشک)3-طارق غبیشاوی(امیدیه)مهدی پیشکول(دزفول) .

    60 کیلوگرم:
    1-امید احمدی(سینا صنعت ایذه)2-عارف محمدی(ایذه)3-میلاد حسینوند(دزفول)محمد حاجی وند(دزفول).

    63 کیلوگرم:
    1-عباس چنانی(شوش)2-محمدرضا عبدولی(اندیمشک)3-میثم پورمخولی(دزفول)سینا رضایی(سینا صنعت ایذه) .

    67 کیلوگرم:
    1-رضا جمالی منش(اندیمشک)2-علی نمدی پور(شوش)3-عرفان بداغی(سینا صنعت ایذه)محمد جرنگ(اندیمشک).

    72 کیلوگرم:
    1-علیرضا مهمدی(سینا صنعت ایذه)2-محمد مهدی زرین(رامهرمز)3-نریمان مهمدی(ایذه).

    77 کیلوگرم:
    1-محمدامین احمدپور(سینا صنعت ایذه)2-نیما پاپی(اندیمشک)3-رضا عادلی نژاد(بهبهان)صادق نصیری(دزفول).

    82 کیلوگرم:
    1-محمدمهدی خوشبخت(اندیمشک)2-مجید سلیمانی(نفت مسجدسلیمان)3-علیرضا مرادی(بهبهان)داریوش قلی کیانی(اندیمشک).

    87 کیلوگرم:
    1-امید محمودی(سینا صنعت ایذه)2-مهران سعادتی(اندیمشک)3-فرشاد سلیمانی(نفت مسجدسلیمان) حسین حسینوند(دزفول) .

    97 کیلوگرم:
    1-شایان حبیب زارع(دزفول)2-امید صیدانی(اندیمشک)3-بنیامین بارانی(سینا صنعت ایذه)حسین اشکش (اندیمشک).

    130کیلوگرم:
    1-سعید حسین پور(نفت مسجدسلیمان)2-مرتضی موزرمی (رامهرمز)3-علی کاویانی (اندیمشک) محمدرضا عسکری(سینا صنعت ایذه) .

    رده بندی تیمی:

    1-تیم هیئت کشتی شهرستان اندیمشک با کسب 185 امتیاز مقام اول .

    2-تیم باشگاه فرهنگی ورزشی سینا صنعت ایذه با کسب 174 امتیاز مقام دوم .

    3-تیم هیئت کشتی شهرستان دزفول با کسب 125 امتیاز مقام سوم .

    4-تیم باشگاه فرهنگی ورزشی نفت مسجدسلیمان با کسب 98 امتیاز مقام چهارم .

    5-تیم هیئت کشتی شهرستان شوش با کسب 70 امتیاز مقام پنجم .

    6-تیم هیئت کشتی شهرستان رامهرمز با کسب 64 امتیاز مقام ششم .


     
    منوي اصلي
    Skip Navigation Links
    اخبار و اردوها
    مشاهیر کشتی خوزستان
    تاریخچه کشتی
    کمیته مربیان
    کمیته داوران
    کشتی بانوان
    افتخار آفرینی و کسب مدال
    بخشنامه و نتایج مسابقات
    اخبار هیأت های شهرستانهای استان
    آمار بازديد كنندگان
    مشاهده کل:15137617 بار
    مشاهده امروز:106 بار
    بازدید کل:19770888 نفر
    بازدید امروز:162 نفر
    افراد آنلاین:941 نفر
    اين سايت متعلق به هيات كشتي استان خوزستان مي باشد.
    Programming with ::: Poshtibankar.com