یکشنبه 6 مهر 1399

گزارش هاي ورزشي
جستجو
پايگاه هاي مرتبط
  • فدراسيون كشتي ایران
  • اتحادیه جهاني كشتي
  • انستیتو فدراسیون کشتی ایران
  • کمیته ملی المپیک
  • اوقات شرعي
        پایان رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان عمومی و قهرمانی باشگاههای خوزستان / اهواز:
    پایان رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان عمومی و قهرمانی باشگاههای خوزستان / اهواز:
    تیم آموزش و پرورش شهرستان اندیمشک مقتدرانه قهرمان شد .
    تیم های باشگاه فرهنگی ورزشی سینا صنعت ایذه و هیئت کشتی شهرستان بهبهان عناوین دوم و سوم را به دست آوردند .
    نتایج انفرادی و تیمی مسابقات اعلام شد .
    اطلاعیه و بخشنامه بازدید:۱۰۲۳ ۱:۱۸ ۱۳۹۸/۱۲/۱ ادامه
    به گزارش روابط عمومی هیئت کشتی خوزستان ، ساعتی پیش رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی باشگاههای خوزستان که به میزبانی  خانه کشتی شماره یک اهواز و از صبح روز چهارشنبه 30 بهمن ماه با حضور چشمگیر 290 کشتی گیر از 12 شهرستان آغاز گردیده بود ، در پایان با قهرمانی آموزش و پرورش شهرستان اندیمشک خاتمه یافت

    بنابراین گزارش و پس از تیم آموزش و پرورش شهرستان اندیمشک که با کسب 188 امتیاز به مقام قهرمانی رسید ، تیم های باشگاه فرهنگی ورزشی سینا صنعت ایذه با 122 امتیاز و هیئت کشتی شهرستان بهبهان با 115 امتیاز مقام های دوم و سوم را به دست آوردند .

    بر این اساس نیز نتایج کامل انفرادی و تیمی مسابقات به شرح زیر اعلام شد .

    نتایج انفرادی مسابقات :

    45 کیلوگرم :
    1-ابوالفضل مهمدی(سینا صنعت ایذه)2-ابوالفضل صدیقی(ماهشهر)3-علی احمدی(سینا صنعت ایذه)ابوالفضل علایی(دزفول).


    48 کیلوگرم:
    1-رامین احمدی(سینا صنعت ایذه)2-یاسین مرادی(نفت مسجدسلیمان)3-سپهر برات پور(نفت مسجدسلیمان)آریا قاسمی(ایذه).


    51 کیلوگرم:
    1-علی حاجیوندنورایی(دزفول)2-مهدی بلخ (دزفول)3-شاهین فلاح پور(آموزش و پرورش اندیمشک)شهاب مهمدی(ایذه) .


    55 کیلوگرم:
    1-محمد عشیری(آموزش و پرورش اندیمشک)2-حمیدرضا حاجیوند(آموزش و پرورش اندیمشک)3-علی مدهنی(آموزش و پرورش اندیمکشک)علی الماسی(سینا صنعت ایذه) .


    60 کیلوگرم:
    1-رضا قیطاسی(آموزش و پرورش اندیمشک)2محمد یعقوب وند(آموزش و پرورش اندیمشک)3-احمدرضا کبیری(ایذه)احمدرضا محسن نژاد(بهبهان) .


    65 کیلوگرم:
    1-علیرضا عبدولی(آموزش و پرورش اندیمشک)2-محمد سعیدی(سینا صنعت ایذه)3-حسن طاهری(نفت مسجدسلیمان) نیما زرافشان(آموزش و پرورش اندیمشک) .


    71 کیلوگرم:
    1-حمیدرضااسلامی نسب (بهبهان)2-علیرضاعبدولی(آموزش و پرورش اندیمشک)3-امیررضاآریامقدم(آموزش و پرورش اندیمشک)امیرحسین چکانی(آموزش و پرورش اندیمشک) .


    80 کیلوگرم:
    1-علیرضا دیناروند(شوش)2-ابوالفضل صادقیان(اهواز)3-میثم شاکری(دزفول)علیرضا کبیری(آموزش و پرورش اندیمشک).


    92 کیلوگرم:
    1-ابوالفضل پایدار(آموزش و پرورش اندیمشک)2-علیرضا اکبری(ایذه)3-علیرضا بهمنی(اهواز)امید پایدار(آموزش و پرورش اندیمشک).


    110 کیلوگرم:
    1-امیرشایان طهماسبی(ایذه)2-نوید کرم پور(بهبهان)3-ابوالفضل حسینوند(شوش)علی رضا آیت(آموزش و پرورش اندیمشک)


    رده بندی تیمی مسابقات :

    1- آموزش و پرورش شهرستان اندیمشک با کسب 188 امتیاز مقام اول .


    2-باشگاه فرهنگی ورزشی سینا صنعت ایذه با کسب 122 امتیاز مقام دوم .


    3-هیئت کشتی شهرستان بهبهان با کسب 115 امتیاز مقام سوم .


    4-هیئت کشتی شهرستان ایذه با کسب 103 امتیاز مقام چهارم .


    5-هیئت کشتی شهرستان اهواز با کسب 93 امتیاز مقام پنجم .


    6-هیئت کشتی شهرستان دزفول با کسب 91 امتیاز مقام ششم .



     
    منوي اصلي
    Skip Navigation Links
    اخبار و اردوها
    مشاهیر کشتی خوزستان
    تاریخچه کشتی
    کمیته مربیان
    کمیته داوران
    کشتی بانوان
    افتخار آفرینی و کسب مدال
    بخشنامه و نتایج مسابقات
    اخبار هیأت های شهرستانهای استان
     
    آمار بازديد كنندگان
    مشاهده کل:15091114 بار
    مشاهده امروز:100 بار
    بازدید کل:19694752 نفر
    بازدید امروز:172 نفر
    افراد آنلاین:2635 نفر
    اين سايت متعلق به هيات كشتي استان خوزستان مي باشد.
    Programming with ::: Poshtibankar.com