دوشنبه 10 آذر 1399

گزارش هاي ورزشي
جستجو
پايگاه هاي مرتبط
 • فدراسيون كشتي ایران
 • اتحادیه جهاني كشتي
 • انستیتو فدراسیون کشتی ایران
 • کمیته ملی المپیک
 • اوقات شرعي
      با تدریس ابراهیم چی چی اوغلو نماینده اتحادیه جهانی کشتی :
  با تدریس ابراهیم چی چی اوغلو نماینده اتحادیه جهانی کشتی :
  وبینار اتحادیه جهانی کشتی با موضوع زیرگیری و کنترل در خاک به مدت یک ساعت برگزار گردید.
  کمیته داوران بازدید:۱۵۰ ۹:۲۸ ۱۳۹۹/۴/۷ ادامه
  به گزارش روابط عمومی هیئت کشتی خوزستان و به نقل از سایت فدراسیون کشتی ، وبینار اتحادیه جهانی کشتی با تدریس ابراهیم چی چی اوغلو از کشور ترکیه با موضوع زیرگیری و کنترل در خاک به مدت یک ساعت برگزار گردید.

  بنابراین گزارش این وبینار عصر روز (دوشنبه) برای کلیه داوران سراسر دنیا از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد در این دوره با اطلاع رسانی کمیسیون داوران کشورمان، داوران ایرانی در رده های ملی و بین المللی شرکت داشتند.

  ناصر فروتن رئیس کمیسیون داوران کشور  گفت: در اوایل ماه جولای آزمون دیگری در سیستم کاهوت توسط کمیته داوران دنیا تهیه خواهد شد و همچنین از اوایل سپتامبر هر ماه وبینار برگزار خواهد شد.

  وی در مورد موارد مطرح شده در این وبینار تصریح کرد: در این وبینار (سمینار اینترنتی) راجع به شرایط خاک و کنترل در کشتی که حتما می بایست این ۲ شرایط با هم وجود داشته باشد تا به کشتی گیر ۲ امتیاز تعلق گیرد و با نشان دادن اسلاید هایی توضیح داده شد.

  فروتن اظهار داشت: نکته جالب این وبینار نشان دادن اسلاید کشتی رضا یزدانی در مصاف با گازیموف در المپیک ریو بود و شرایط به گونه ای بود که ۲ نمره برای یزدانی باید در نظر گرفته می شد که این اتفاق نیفتاد.

  وی ادامه داد: در این وبینار راجع به فن سر و ته یکی هم توضیحاتی داده شد که باید حتما از بغل باشد و  مجری باید به صورت کامل حریف را در اختیار داشته باشد و اجرای فن حتما در حالت خاک باشد تا دو امتیاز به مهاجم تعلق بگیرد.

  همچنین راجع به ستون کردن دست  و نشستن روی کعب و نمره داشتن در حالت پارتر پوزیشن توضیحاتی داده شد. در این حالت می بایست اجراء دارای ۲ شرط ستون کردن دست و زاویه پشت حریف کمتر از ۹۰ درجه باشد و در این رابطه نیز توضیح داده شد که اگر در این حالت ۲ نمره به خاطر خاک داده شد و کشتی گیر مدافع در ادامه به پل رفت نمره ی اضافه ای به آن داده نشود، در واقع ادامه فن می باشد.

  فروتن گفت: در انتهای این کارگاه آموزشی تعدادی اسلاید به صورت امتحان آموزشی به نمایش گذاشته شد  و داوران در این آزمون مجازی شرکت کرده و پاسخ نیز در همان لحظه به مخاطبین ارائه می شد.

  قرار است روز پنجشبه هفته جاری این کلاس ها با تدریس آنتونیو سیلوستری رئیس کمیسیون داوران اتحادیه جهانی از کشور آلمان با موضوع  شاخص های کشتی گرفتن فعال و شاخص های فعال نبودن کشتی گیران ادامه داشته باشد.

  بیشترین شرکت کننده در این وبینار از قاره های اروپا و آسیا بودند.

   
  منوي اصلي
  Skip Navigation Links
  اخبار و اردوها
  مشاهیر کشتی خوزستان
  تاریخچه کشتی
  کمیته مربیان
  کمیته داوران
  کشتی بانوان
  افتخار آفرینی و کسب مدال
  بخشنامه و نتایج مسابقات
  اخبار هیأت های شهرستانهای استان
  آمار بازديد كنندگان
  مشاهده کل:15137626 بار
  مشاهده امروز:115 بار
  بازدید کل:19770899 نفر
  بازدید امروز:173 نفر
  افراد آنلاین:939 نفر
  اين سايت متعلق به هيات كشتي استان خوزستان مي باشد.
  Programming with ::: Poshtibankar.com