یکشنبه 16 آذر 1399

گزارش هاي ورزشي
جستجو
پايگاه هاي مرتبط
 • فدراسيون كشتي ایران
 • اتحادیه جهاني كشتي
 • انستیتو فدراسیون کشتی ایران
 • کمیته ملی المپیک
 • اوقات شرعي
      روز گذشته و در نخستین وبینار رؤسای کمیته های آموزش سراسر کشور :
  روز گذشته و در نخستین وبینار رؤسای کمیته های آموزش سراسر کشور :
  مجتبی کبابی مسئول کمیته آموزش هیئت کشتی خوزستان نیز در این جلسه حضور داشت .
  انستیتو بعنوان یک مرکز علمی و آموزشی باید مرکز تفکری برای رشد و ارتقاء کشتی کشور باشد و مراکز آموزش استان ها نیز باید مرکز تفکر کشتی در استان های خود باشند.
  مسئولان آموزش استان ها باید ارتباط مستقیم با انستیتو کشتی بعنوان یک مرکز علمی داشته باشند و همانند چارت انستیتو را در هیأت کشتی استان خود پیاده کنند.
  از مصوبات مهم قرار گرفتن واحدهای استعدادیابی ، مربیان ، تغذیه ، پژوهش ، آمادگی جسمانی و ... به عنوان زیر مجموعه کمیته آموزش قرار گرفتند .
  کمیته مربیان بازدید:۳۹ ۱۹:۵۰ ۱۳۹۹/۸/۲۰ ادامه
  به گزارش روابط عمومی هیئت کشتی خوزستان ، روز گذشته نخستین وبینار کمیته های آموزش هیئت های کشتی سراسر کشور با حضور دبیر رئیس فدراسیون کشتی و مرادی سرپرست انستیتو بین المللی کشتی برگزار شد .

  در این جلسه که در آن مجتبی کبابی مسئول کمیته آموزش هیئت کشتی خوزستان نیز شرکت داشت ، مباحث مهم و حائز اهمیتی برای کشتی کشور مطرح و مورد تصویب قرار گرفت .

  علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی در این وبینار گفت: انستیتو بعنوان یک مرکز علمی و آموزشی باید مرکز تفکری برای رشد و ارتقاء کشتی کشور باشد و مراکز آموزش استان ها نیز باید مرکز تفکر کشتی در استان های خود باشند.

  وی با اشاره به این موضوع که بحث آموزش برای فدراسیون کشتی بسیار مهم است تصریح کرد: مربیان ما در استان ها باید آموزش صحیح ببینند و کشتی ما از نبود آموزش صحیح ضربه می خورد.

  رئیس فدراسیون تأکید کرد: مسئولان آموزش استان ها باید ارتباط مستقیم با انستیتو کشتی بعنوان یک مرکز علمی داشته باشند و همانند چارت انستیتو را در هیأت کشتی استان خود پیاده کنند.

  دکتر کامبیز مرادی سرپرست انستیتو بین المللی کشتی در مورد این وبینار گفت: این وبینار به منظور هماهنگی مسئولان کمیته آموزش هیأت های کشتی استان ها با انستیتو کشتی و فدراسیون برگزار شد و از نمایندگان هیأت های کشتی استان ها خواستیم همگام با انستیتو کشتی نسبت به تشکیل کمیته های ذیربط مانند کمیته مربیان، کمیته استعدادیابی، کمیته تغذیه و ... اقدام کنند.

  مرادی افزود: در این وبینار 18 مورد از برنامه های انستیتو کشتی را ارائه دادم و منتظر آن هستیم که شرایط به لحاظ شیوع ویروس کرونا مناسب شود تا بتوانیم به برنامه های خود را که برگزاری کلاس های آموزشی در استان ها است، اجرایی کنیم.

   
  منوي اصلي
  Skip Navigation Links
  اخبار و اردوها
  مشاهیر کشتی خوزستان
  تاریخچه کشتی
  کمیته مربیان
  کمیته داوران
  کشتی بانوان
  افتخار آفرینی و کسب مدال
  بخشنامه و نتایج مسابقات
  اخبار هیأت های شهرستانهای استان
  آمار بازديد كنندگان
  مشاهده کل:15141424 بار
  مشاهده امروز:40 بار
  بازدید کل:19777715 نفر
  بازدید امروز:60 نفر
  افراد آنلاین:2359 نفر
  اين سايت متعلق به هيات كشتي استان خوزستان مي باشد.
  Programming with ::: Poshtibankar.com