جمعه 3 بهمن 1399

گزارش هاي ورزشي
جستجو
پايگاه هاي مرتبط
  • فدراسيون كشتي ایران
  • اتحادیه جهاني كشتي
  • انستیتو فدراسیون کشتی ایران
  • کمیته ملی المپیک
  • اوقات شرعي
        پایان بیستمین دوره لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاههای کشور :
    پایان بیستمین دوره لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاههای کشور :
    سینا صنعت ایذه به عنوان سومی لیگ برتر کشتی فرنگی رسید .
    فولاد اکسین خوزستان در جایگاه چهارم قرار گرفت .
    ملی پوشان خوزستانی تیم های بازار بزرگ و دانشگاه آزاد را به فینال رساندند.
    در این دوره از مسابقات علاوه بر سینا صنعت و فولاد اکسین ، تیم های آریو برزن بهبهان و احتشام گستر اهواز به عنوان نمایندگان استان خوزستان حضور داشتند .
    اخبار بازدید:۵۸ ۱۸:۵۱ ۱۳۹۹/۹/۲۵ ادامه
    به گزارش روابط عمومی هیئت کشتی خوزستان دقایقی پیش و در پایان کشتی رده بندی رقابت های لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاههای کشور ، دو نماینده خوزستان به مصاف هم رفتند که تیم سینا صنعت ایذه با نتیجه 6 بر 4 مقابل فولاد اکسین خوزستان به برتری رسید و عنوان سومی این مسابقات را به دست آورد و تیم فولاد اکسین با این شکست به مقام چهارم رسید .

    بر این اساس و صبح امروز در کشتی های نیمه نهایی ابتدا تیم فولاد اکسین مغلوب بازار بزرگ شد و پس از آن سینا صنعت ایذه در دیدار با دانشگاه آزاد مسابقه را واگذار نمود .

    در زیر نتایج انفرادی تیم های خوزستانی آمده است .


    سینا صنعت ایذه، برنده 6 – فولاد اکسین خوزستان 4 (اسامی تیم سیناصنعت در ابتدا آمده است):
    55 کیلوگرم: مصیب اکبری 1 – علی نوربخش، برنده 2
    60 کیلوگرم: امید احمدی 2 – پویا ناصرپور، برنده 8
    63 کیلوگرم: لری ابولادزه، برنده 8 – محمد نوربخش 4
    67 کیلوگرم: شاهین بداغی، 8- علی ذکایی مهر صفر
    72 کیلوگرم: محمدرضا مختاری، برنده 4- بهنام عبدولی 1
    77 کیلوگرم: گلا بولکوادزه، برنده 9– محمد شربی نیازی صفر
    82 کیلوگرم: هادی علیزاده پورنیا، برنده 8- مهدی هدایتی 3
    87 کیلوگرم: امید محمودی 1 – علی شریفی، برنده 9
    97 کیلوگرم: وحید دادخواه، برنده 8 – آرشام بهرام زاده صفر
    130 کیلوگرم: آرمان طهماسبی زاده صفر (حاضر نشد) – پارسا نظری، برنده



    بازار بزرگ ایران 9 – فولاد اکسین خوزستان 1 (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):

    55 کیلوگرم: رضا خدری، برنده 7 – محمدهادی شعبانی 1
    60 کیلوگرم: علیرضا نجاتی، برنده 11 – امیرحسین خوانساری 2
    63 کیلوگرم: سامان عبدولی، برنده 8 -  نیما زرفشانی صفر
    67 کیلوگرم: محمد الیاس، برنده 9- کرامت عبدولی صفر
    72 کیلوگرم: علی ارسلان، برنده 10 – حسین نصیری صفر
    77 کیلوگرم: پژمان پشتام، برنده 8- محمد شربی نیازی صفر
    82 کیلوگرم: سعید عبدولی، برنده 3- محمد سرخی نژاد 2
    87 کیلوگرم: مهدی فلاح  2 – علی شریفی، برنده 2
    97 کیلوگرم: مهدی علیاری، برنده 6- وحید زیدوند صفر (مصدوم شد)
    130 کیلوگرم: علی اکبر یوسفی، برنده 6 - ایمان انصاری صفر


    دانشگاه آزاد اسلامی، برنده 6 - سینا صنعت ایذه برنده 4 (اسامی تیم دانشگاه آزاد در ابتدا آمده است):

    55 کیلوگرم: سجاد عباس پور، برنده 10 - مصیب اکبری 6
    60 کیلوگرم: امید آرامی، برنده 9 - امید احمدی صفر
    63 کیلوگرم: رضا مردی 1 (مصدوم شد) - لری ابولادزه، برنده 8
    67 کیلوگرم: دانیال سهرابی، برنده 7 -  شاهین بداغی 4
    72 کیلوگرم: امیر عبدی صفر - محمدرضا مختاری، برنده 6
    77 کیلوگرم: برومند اصلان 2 - گلا بولکوادزه، برنده 4
    82 کیلوگرم: مهدی محمدزاده 6 -  هادی علیزاده پورنیا، برنده 7
    87 کیلوگرم: ناصر علیزاده، برنده 5 - پیام بویری صفر
    97 کیلوگرم: مهدی بالی، برنده 9-  محمد یگانه صفر
    130 کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی، برنده 6 - آرمان طهماسبی زاده  صفر



     
    منوي اصلي
    Skip Navigation Links
    اخبار و اردوها
    مشاهیر کشتی خوزستان
    تاریخچه کشتی
    کمیته مربیان
    کمیته داوران
    کشتی بانوان
    افتخار آفرینی و کسب مدال
    بخشنامه و نتایج مسابقات
    اخبار هیأت های شهرستانهای استان
    آمار بازديد كنندگان
    مشاهده کل:15166808 بار
    مشاهده امروز:199 بار
    بازدید کل:19818869 نفر
    بازدید امروز:196 نفر
    افراد آنلاین:289 نفر
    اين سايت متعلق به هيات كشتي استان خوزستان مي باشد.
    Programming with ::: Poshtibankar.com