اخبار
شماره : 4477
۲۰:۲۲ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
تسلیت جامعه کشتی خوزستان :

دارنده مدال برنز وزن 58 کیلوگرم کشتی فرنگی نوجوانان آسیا در سال 1388 در سن 25 سالگی دار فانی را وداع گفت.
علی یوسفی کیا جوان رعنای گتوندی و عضو تیم ملی کشورمان در رده های مختلف سنی دعوت حق را لبیک گفت. .
وی که دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه تهران بود به دلیل عارضه خفگی گاز به دیار باقی شتافت.

با خبر شدیم علی یوسفی کیا دارنده مدال برنز وزن 58 کیلوگرم کشتی فرنگی نوجوانان آسیا در سال 1388 به دلیل عارضه خفگی توسط گاز به دیار باقی شتافت .

یوسفی کیا که از جوانان صاحب سبک و کشتی استان خوزستان و شهرستان گتوند به شمار می رفت، توانسته بود در رده های سنی مختلف عضویت تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان را تجربه نماید و طی آن نیز در مسابقات کشتی فرنگی نوجوانان آسیا که در سال 1388 در کشور هند برگزار شد ، عنوان سومی آسیا را نیز کسب نموده بود .

جوان رعنای کشتی کشورمان که در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه تهران مشغول به تحصیل بود ، در طی هفته جاری و به دلیل استنشاق گاز در عنفوان جوانی دار فانی را وداع گفت .

هیئت کشتی استان خوزستان به نمایندگی از سوی جامعه ورزش استان و کشور درگذشت این جوان ناکام و نمونه اخلاق کشتی استان خوزستان و شهرستان گتوند را به خانواده محترمشان تسلیت عرض نموده و طلب آمرزش  و مغفرت ابدی را نیز برای این عزیز از دست رفته از خداوند منان مسئلت می نماید .

یادآور می شود مراسم تشییع و خاکسپاری پهلوان علی یوسفی کیا صبح روز پنجشنبه 21 دی ماه از ساعت 2 بعدازظهر در روستای بدیل به سمت امام زاده محمدبن زید برگزار می شود . روحش شاد و یادش همیشه گرامی باد .
©2010 khwb.ir . all rights reserved