افتخار آفرینی و کسب مدال
شماره : 4628
۱۵:۰ ۱۳۹۷/۴/۱۷
رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی جهان / کرواسی :

شاهین بداغی با شهامت ، جنگدگی و اختلاف بسیار زیاد نسبت به حریفان خود ، به فینال وزن 60 کیلوگرم جهان رسید .
ایمان محمدی از دور مسابقات کنار رفت .

به گزارش روابط عمومی هیئت کشتی خوزستان ، شاهین بداغی نوجوانان با شهامت و خوش آتیه ایذه ی استان خوزستان و تیم ملی ، با کسب چهار پیروزی متوالی و شکست حریفان خود با اختلاف بسیار ، توانست به فینال وزن 60 کیلوگرم رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان جهان راه یافت.

وی تا ساعاتی دیگر در دیدار نهایی این وزن به مصاف حریف خود از کشور ترکیه خواهد رفت .

همچنین ایمان محمدی نوجوان محجوب ایذه ی تیم ملی در وزن 51 کیلوگرم با کسب یک پیروزی جانانه مقابل حریف روسی خود ، در دور بعد از پس حریف ترکیه ی خود بر نیآمد و با توجه به باخت نماینده ترکیه در دور بعد ، محمدی در عین شایستگی از دور مسابقات کنار رفت .

در زیر نتایج انفرادی ملی پوشان خوزستانی در پایان روز اول آمده است :

در وزن 51 کیلوگرم ایمان محمدی در دور نخست با نتیجه 4 بر یک از سد واچیک ساکیان از روسیه گذشت وی در دور بعد مقابل موکرمین آکتاس از ترکیه با نتیجه 11 بر 2 مغلوب شد و با توجه به شکست این کشتی گیر ترک در دور بعد، محمدی از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن 60 کیلوگرم شاهین بداغی در دور اول فیلیپ مومی از آمریکا را با نتیجه 6 بر 2 مغلوب کرد وی در دور بعد مقابل ولادیسلاو کاراسیف از روسیه با نتیجه 14 بر صفر پیروز شد. بداغی در دور سوم با نتیجه آدام حاجی زادا از آذربایجان را با نتیجه 9 بر صفر شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله نیز با نتیجه 6 بر یک از سد پراویش از هند گذشت و به دیدار فینال راه یافت. بداغی فرداشب در دیدار فینال به مصاف سرهات کایریک از کشور ترکیه می رود.

©2010 khwb.ir . all rights reserved