اطلاعیه و بخشنامه
شماره : 4657
۲۱:۳۸ ۱۳۹۷/۵/۲
رقابت های کشتی ساحلی قهرمانی باشگاههای خوزستان :

مسابقات با اعلام فدراسیون کشتی در سه رده سنی نوجوانان ، جوانان و بزرگسالان انجام خواهد شد .
آبادان میزبان پیکارها خواهد بود .
بخشنامه برگزاری رقابت های اعلام شد .

به گزارش روابط عمومی هیئت کشتی خوزستان و با همکاری اداره ورزش و جوانان و هیئت کشتی شهرستان آبادان ، رقابتهای کشتی ساحلی نوجوانان ، جوانان و بزرگسالان انتخابی باشگاههای خوزستان (( گرامیداشت دهه کرامت)) در روز جمعه 12 مرداد به میزبانی شهرستان آبادان و با شرایط ذیل برگزار خواهد شد .


1-مسابقات نوجوانان در اوزان 60 ، 70 و  70+ با دو کیلوگرم ارفاق وزن برگزار می گردد .


2-رقابتهای جوانان در اوزان 60 ، 70 ، 80 و 80+ با دو کیلوگرم ارفاق وزن انجام می شود .


3-پیکارهای بزرگسالان در اوزان 70 ، 80 ، 90 و 90+ با دو کیلوگرم ارفاق وزن خواهد بود .


4-شرایط سنی نوجوانان : متولدین 11 دی 1380 لغایت 10 دی 1382 می باشد.  ضمن اینکه کشتی گیران یک سال کوچکتر نیز با ارائه رضایتنامه محضری ولی و گواهی پزشکی (به تاریخ یک هفته قبل ازانجام رقابتها) ، می توانند در مسابقات حضور داشته باشند.


5-شرایط سنی جوانان:کشتی گیران متولد 11 دی 1377 لغایت 10 دی 1380حق شرکت در مسابقات را دارند.ضمن اینکه کشتی گیران یک سال کوچکتر نیز با ارائه رضایتنامه محضری ولی و گواهی پزشکی (به تاریخ یک هفته قبل ازانجام رقابتها) ، می توانند در مسابقات حضور داشته باشند.


6-رده سنی بزرگسالان : کلیه کشتی گیران بالای 18 سال (80/10/11 و بزرگتر - رده سنی جوانان به بالا)می توانند در رقابتها حضور داشته

باشند .ضمن اینکه کشتی گیران یک سال کوچکتر نیز با ارائه رضایتنامه محضری ولی و گواهی پزشکی (به تاریخ یک هفته قبل ازانجام رقابتها) ، میتوانند در مسابقات حضور داشته باشند

7-مدارک شامل اصل شناسنامه عکسدار غیر مخدوش ، اصل کارت ملی ، کارت بیمه ورزشی معتبر ، معرفینامه غیر دست نویس اداره ورزش و جوانان شهرستان مربوطه و برای کشتی گیران یک سال کوچکتر نیز با ارائه رضایتنامه محضری ولی و گواهی پزشکی (به تاریخ یک هفته قبل ازانجام رقابتها)

8-وزن کشی تمامی اوزان و رده های سنی مسابقات از ساعت 17 الی 17:30 بعدازظهر جمعه 12 مرداد ماه بوده و مسابقات نیز از ساعت 20 (8 شب) همانروز برگزار خواهد شد .


9-کشتی گیران می بایست شلوارک کشی مشکی ورزشی بالای زانو ، تی شرت استریج بدون آستین و مچ بند به رنگهای آبی و قرمز به همراه داشته باشند .


10-هر شهرستان فقط با یک تیم در هر رده سنی می تواند در مسابقات شرکت نماید . میزبان حق حضور دو (2) تیم در هر رده سنی از رقابتها را دارد .


11-به نفرات برتر مدال و حکم قهرمانی و به تیم های اول تا سوم نیز حکم قهرمانی اهداء خواهد شد .

©2010 khwb.ir . all rights reserved