هیأت های شهرستانی
شماره : 5219
۲۱:۵۰ ۱۳۹۸/۸/۱۲
با اعلام هیئت کشتی خوزستان :

رقابت های لیگ متمرکز کشتی آزاد و فرنگی باشگاههای استان خوزستان در رده سنی نوجوانان برگزار خواهد شد .
این مسابقات در آذر و ابتدای دی ماه سالجاری برگزار می شود .

به گزارش روابط عمومی هیئت کشتی خوزستان ، به اطلاع می رساند این هیئت در نظر دارد به منظور آماده سازی و شناخت هر چه بیشتر مربیان از میزان آمادگی کشتی گیران و همچنین رسیدن به شرایط مطلوب جهت شرکت در مسابقات قهرمانی استان ، رقابت های کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان لیگ متمرکز باشگاههای استان خوزستان را در تاریخ های زیر برگزار نماید .

بر این اساس هیئت های کشتی و باشگاه های داوطلب میزبانی از هم اکنون می توانند اعلام آمادگی  خود را در این رده سنی ارسال نمایند .

یادآور می شود تیم های شرکت کننده در این مسابقات می توانند علاوه بر سهمیه در نظر گرفته شده برای مسابقات قهرمانی استان ، به ترتیب کسب عنوان اول تا ششم تیمی هر کدام از 6 تا یک کشتی گیر در مسابقات قهرمانی استان شرکت نمایند .

در زیر تاریخ برگزاری این پیکارها آماده است .

1-مرحله رفت رقابت های لیگ متمرکز کشتی فرنگی نوجوانان باشگاههای خوزستان روزهای 29 تا 30 آبان ماه به میزبانی شهرستان داوطلب .

2-دور رفت رقابت های لیگ متمرکز کشتی آزاد نوجوانان باشگاههای خوزستان روزهای 6 تا 7 آذرماه به میزبانی شهرستان داوطلب

3-مرحله برگشت و نهایی رقابت های لیگ متمرکز کشتی فرنگی نوجوانان باشگاههای خوزستان روزهای 27 تا 29 آذرماه به میزبانی شهرستان داوطلب

4-دور برگشت و نهایی رقابت های لیگ متمرکز کشتی آزاد نوجوانان باشگاههای خوزستان روزهای 4 تا 6 دی ماه به میزبانی شهرستان داوطلب.

©2010 khwb.ir . all rights reserved