اطلاعیه و بخشنامه
شماره : 5278
۲۲:۳ ۱۳۹۸/۱۱/۱۷
پایان رقابت های کشتی آزاد نوجوانان عمومی و قهرمانی باشگاههای خوزستان / امیدیه :

باشگاه فرهنگی ورزشی نفت امیدیه مقتدرانه به مقام قهرمانی رسید .
هیئت کشتی شهرستان شوشتر و باشگاه فرهنگی ورزشی نفت مسجدسلیمان عناوین دوم و سوم تیمی را به دست آوردند .
اعلام نتایج انفرادی و تیمی .

به گزارش روابط عمومی هیئت کشتی خوزستان ، ساعتی پیش رقابت های کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی باشگاههای خوزستان که شهرستان امیدیه و از صبح امروز پنجشنبه 17 بهمن ماه با حضور 117 کشتی گیر از 13 شهرستان در سالن شهید تندگویان آغاز گردیده بود ، با قهرمانی باشگاه فرهنگی ورزشی نفت امیدیه خاتمه یافت.


بنابراین گزارش و پس از تیم باشگاه فرهنگی ورزشی نفت امیدیه که با کسب 190 امتیاز به مقام قهرمانی رسید ، تیم های هیئت کشتی شوشتر با 128 امتیاز و باشگاه فرهنگی ورزشی نفت مسجدسلیمان با 124 امتیاز مقام های دوم و سوم را به دست آوردند .

بر این اساس نیز نتایج کامل انفرادی و تیمی مسابقات نیز به شرح زیر اعلام شد .

رده بندی انفرادی :


45 کیلوگرم:
1-امیر جرادی(نفت امیدیه) 2-اسماعیل اسفندیاری (نفت مسجدسلیمان)3-نیما رفیعی پور(نفت امیدیه)اشکان حاجی وند(اندیمشک).


48 کیلوگرم:
1-حمیدرضا خادمی(بندرامام)2-علی الماسیان(اهواز)3-علیرضا خرازی(نفت امیدیه)عارف عیوضی(باغملک) .

51کیلوگرم :
1-محمدرضا محسنی نیا(باغملک)2-علی طریفی(شوشتر)3-امیررضا پاریار (باغملک).

55 کیلوگرم:
1-امین حاجت پور(نفت امیدیه) 2-ابوالفضل خادم(شوشتر)3-امیرحسین خزلی(نفت امیدیه)ابوالفضل علمدار(اهواز).

60 کیلوگرم:
1-مهدی صفری افق(بندرامام)2-علی موسوی(باغملک)3-ابراهیم حمید(ماهشهر)امیررضا مشعلی (نفت امیدیه) .

65 کیلوگرم:
1-سجاد جوکار(نفت امیدیه)2-افشار سلیمانی(نفت مسجدسلیمان)3-ابوالفضل بهداروند(شوشتر)امین عابدی اصل(بندرامام) .

71 کیلوگرم:
1-رضا الیاسی(اهواز)2-دانیال جمالی تبار(شوشتر)3-محمدمهدی صحرایی(نفت مسجدسلیمان)امید سید(نفت امیدیه).

80  کیلوگرم:
1-علی نیرومنش(نفت امیدیه)2-علی ارزانی(نفت مسجدسلیمان)3-اسماعیل شهنی(نفت مسجدسلیمان) محمدرضا اورکی(ماهشهر) .

92 کیلوگرم:
1-حسن اباذری پور(لالی)2-ابوالفضل دهناشی(شوشتر)1-علی حسین خانی(بندرامام)امید شجاعی(بندرامام) .

110 کیلوگرم:
1-محمدعلی شریفات(نفت امیدیه)2-عباس عزیزی(نفت مسجدسلیمان)3-محمد زبیدی(سوسنگرد)رضا ایوازه(اهواز).


رده بندی تیمی :

1-باشگاه فرهنگی ورزشی نفت امیدیه با کسب 190 امتیاز مقام اول .

2-هیئت کشتی شهرستان شوشتر با کسب 128 امتیاز مقام دوم .

3-باشگاه فرهنگی ورزشی نفت مسجدسلیمان با کسب 124 امتیاز مقام سوم .

4- هیئت کشتی شهرستان بندرامام با کسب 123 امتیاز مقام چهارم .

5-هیئت کشتی شهرستان اهواز با کسب 120 امتیاز مقام پنجم .

6-هیئت کشتی شهرستان باغملک با کسب 109 امتیاز مقام ششم .

©2010 khwb.ir . all rights reserved