افتخار آفرینی و کسب مدال
شماره : 5292
۲۲:۳۶ ۱۳۹۸/۱۱/۲۸
رقابت های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی آسیا / هند :

ملی پوشان خوزستانی حریفان خود را شناختند .

به گزارش روابط عمومی هیئت کستی خوزستان و بنا به اعلام فدراسیون کشتی ، بعدازظهر امروز پذیرش رقابت های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی آسیا در شهر دهلی کشور هند برگزار شد که بر این اساس قرعه ملی پوشان خوزستانی به شهر زیر می باشد .

در وزن 55 کیلوگرم که 9 نفر حضور دارند پویا ناصرپور پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف دونگ هیوک وون از کره جنوبی می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در مرحله نیمه نهایی با برنده کشتی گیران هند و عربستان روبرو خواهد شد.

در وزن 60 کیلوگرم مهدی محسن نژاد پس از استراحت در دور اول در دور دوم با کرار البدهان از عراق مصاف می دهد وی در صورت گذر از این کشتی گیر در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده دیدار میان کشتی گیران کشورهای قزاقستان، قرقیزستان، تایلند و مغولستان می رود. در این وزن 10 کشتی گیر حضور دارند.

در وزن 67 کیلوگرم حسین اسدی در دور نخست به مصاف قمراف از تاجیکستان می رود و در صورت گذر از این حریف در دور دوم با برنده آسیکیف از قرقیزستان و ساتایف از قزاقستان کشتی می گیرد. در این وزن 11 نفر حضور دارند.

در وزن 72 کیلوگرم که 9 نفر شرکت کرده اند امین کاویانی نژاد پس از استراحت در دور اول در دور دوم با یان چن از چین تایپه مبارزه می کند و در صورت غلبه بر این حریف در دور دوم و مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده دیدار میان جی هون کیم از کره جنوبی و روسلان تساریف از قرقیزستان می رود.

در وزن 130 کیلوگرم امین میرزازاده در دور اول با شادوکایف از قزاقستان کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده کشتی گیران ژاپن و عراق می رود. در این وزن 8 نفر شرکت کرده اند.

©2010 khwb.ir . all rights reserved