افتخار آفرینی و کسب مدال
شماره : 5295
۱۲:۵۷ ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
رقابت های گشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی آسیا / هند :

امین کاویانی نژاد مقتدرانه به فینال راه یافت .
مهدی محسن نژاد و حسین اسدی بعدازظهر امروز برای کسب مدال برنز به روی تشک خواهند رفت .

به گزارش روابط عمومی هیئت کشتی خوزستان ، دقایقی پیش و در پایان صبح پنج وزن روز دوم رقابت های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی آسیا در شهر دهلی نو کشور هند ، امین کاویانی نژاد دلاور جوان ، شایسته و ملی پوش استان خوزستان به دیدار فینال وزن 72 کیلوگرم راه یافت .

بر این اساس نیز مهدی محسن نژاد در وزن 60 کیلوگرم و حسین اسدی نیز در وزن 67 کیلوگرم توانستند به مسابقات رده بندی این اوزان راه یابند .

بنابراین گزارش و در وزن 72 کیلوگرم امین کاویانی نژاد پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 8 بر صفر یان چن از چین تایپه را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی رفت. وی در این مقابل روسلان تساریف از قرقیزستان با نتیجه 3 بر صفر مغلوب کرد و راهی دیدار فینال شد. ابراهیمی در دیدار پایانی با ابراگیم ماگمدوف از قزاقستان پیکار می کند.

همچنین در وزن 60 کیلوگرم مهدی محسن نژاد پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 9 بر یک کرار البدهان از عراق را از پیش رو برداشت وی در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی در مصاب با ژولمان شارشنبکوف دارنده مدال نقره جهان از قرقیزستان با نتیجه 9 بر 2 مغلوب و راهی دیدار رده بندی شد. وی در این دیدار با برنده کشتی گیران قرقیزستان و مغلوستان کشتی مصاف می دهد.

در وزن 67 کیلوگرم حسین اسدی در دور نخست مقابل زین الدین قمراف از تاجیکستان با نتیجه 9 بر یک پیروز شد وی در دور بعد عادیل خان ساتایف از قزاقستان را با نتیجه 8 بر صفر مغلوب کرد و راهی دیدار نیمه نهایی شد. وی در این مرحله با نتیجه 5 بر یک مغلوب ریو هان سو قهرمان جهان از کره جنوبی شد و به دیدار رده بندی رفت. اسدی در دیدار رده بندی با تسوچیکا شیمویامادا از ژاپن کشتی می گیرد.

©2010 khwb.ir . all rights reserved