افتخار آفرینی و کسب مدال
شماره : 5296
۲۳:۷ ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
پایان رقابت های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی آسیا / هند :

امین کاویانی نژاد با اقتدار به مدال طلای آسیا رسید .
مهدی محسن نژاد و حسین اسدی مدال ارزشمند برنز کسب نمودند .
در روز اول نیز پویا ناصر پور و امین میرزازاده به مقام قهرمانی رسیده بودند .
5 ملی پوشان خوزستانی در مجموع 3 مدال طلا و 2 نشان برنز کسب نمودند .
لقمان رضایی ،سیامک قیطاسی و حبیب اله اخلاقی مربیان خوزستانی نقش ارزنده ی در کسب عناوین قهرمانی ملی پوشان کشورمان داشتند .
تیم ملی ایران با درخشش ملی پوشان خوزستانی مقتدرانه قهرمان آسیا شد .

به گزارش روابط عمومی هیئت کشتی خوزستان ، ساعتی پیش و در پایان رقابت های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی آسیا در هند ، 5 ملی پوش شایسته و ارزنده خوزستانی در مجموع صاحب 3 نشان طلا و دو برنز شدند .

بنابراین گزارش و در روز پایانی امین کاویانی نژاد در فینال وزن 72 کیلوگرم در دیداری یک طرفه و تماشایی با نتیجه 8 بر صفر مقابل حریف قزاقستانی خود پیروز شد و عنوان ارزشمند قهرمانی را کسب نمود .

همچنین در وزن 60 کیلوگرم مهدی محسن نژاد در یک کشتی نزدیک و نفس گیر نماینده قزاقستان دارنده مدال برنز جهان در این وزن را 4 بر 3 مغلوب نمود و عنوان سوم این وزن را کسب نمود .

در وزن 67 کیلوگرم نیز حسین اسدی در دیدار رده بندی با رشادت حریف ژاپنی را با نتیجه 5 بر 3 از پیش رو برداشت و به نشان برنز این وزن رسید .

در روز نخست نیز پویا ناصر پور در 55 و امین میرزازاده در 130 کیلوگرم با برتری کامل مقابل رقیبان خود به مدال طلای اوزان یاد شده رسیده بودند .

در پایان این مسابقات تیم ملی کشورمان با هدایت لقمان رضایی ، سیامک قیطاسی و حبیب اله اخلاقی مربیان خوزستانی خود مقتدرانه به مقام ارزشمند قهرمانی آسیا رسید .

©2010 khwb.ir . all rights reserved