اطلاعیه و بخشنامه
شماره : 5298
۱:۱۸ ۱۳۹۸/۱۲/۱
پایان رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان عمومی و قهرمانی باشگاههای خوزستان / اهواز:

تیم آموزش و پرورش شهرستان اندیمشک مقتدرانه قهرمان شد .
تیم های باشگاه فرهنگی ورزشی سینا صنعت ایذه و هیئت کشتی شهرستان بهبهان عناوین دوم و سوم را به دست آوردند .
نتایج انفرادی و تیمی مسابقات اعلام شد .

به گزارش روابط عمومی هیئت کشتی خوزستان ، ساعتی پیش رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی باشگاههای خوزستان که به میزبانی  خانه کشتی شماره یک اهواز و از صبح روز چهارشنبه 30 بهمن ماه با حضور چشمگیر 290 کشتی گیر از 12 شهرستان آغاز گردیده بود ، در پایان با قهرمانی آموزش و پرورش شهرستان اندیمشک خاتمه یافت

بنابراین گزارش و پس از تیم آموزش و پرورش شهرستان اندیمشک که با کسب 188 امتیاز به مقام قهرمانی رسید ، تیم های باشگاه فرهنگی ورزشی سینا صنعت ایذه با 122 امتیاز و هیئت کشتی شهرستان بهبهان با 115 امتیاز مقام های دوم و سوم را به دست آوردند .

بر این اساس نیز نتایج کامل انفرادی و تیمی مسابقات به شرح زیر اعلام شد .

نتایج انفرادی مسابقات :

45 کیلوگرم :
1-ابوالفضل مهمدی(سینا صنعت ایذه)2-ابوالفضل صدیقی(ماهشهر)3-علی احمدی(سینا صنعت ایذه)ابوالفضل علایی(دزفول).


48 کیلوگرم:
1-رامین احمدی(سینا صنعت ایذه)2-یاسین مرادی(نفت مسجدسلیمان)3-سپهر برات پور(نفت مسجدسلیمان)آریا قاسمی(ایذه).


51 کیلوگرم:
1-علی حاجیوندنورایی(دزفول)2-مهدی بلخ (دزفول)3-شاهین فلاح پور(آموزش و پرورش اندیمشک)شهاب مهمدی(ایذه) .


55 کیلوگرم:
1-محمد عشیری(آموزش و پرورش اندیمشک)2-حمیدرضا حاجیوند(آموزش و پرورش اندیمشک)3-علی مدهنی(آموزش و پرورش اندیمکشک)علی الماسی(سینا صنعت ایذه) .


60 کیلوگرم:
1-رضا قیطاسی(آموزش و پرورش اندیمشک)2محمد یعقوب وند(آموزش و پرورش اندیمشک)3-احمدرضا کبیری(ایذه)احمدرضا محسن نژاد(بهبهان) .


65 کیلوگرم:
1-علیرضا عبدولی(آموزش و پرورش اندیمشک)2-محمد سعیدی(سینا صنعت ایذه)3-حسن طاهری(نفت مسجدسلیمان) نیما زرافشان(آموزش و پرورش اندیمشک) .


71 کیلوگرم:
1-حمیدرضااسلامی نسب (بهبهان)2-علیرضاعبدولی(آموزش و پرورش اندیمشک)3-امیررضاآریامقدم(آموزش و پرورش اندیمشک)امیرحسین چکانی(آموزش و پرورش اندیمشک) .


80 کیلوگرم:
1-علیرضا دیناروند(شوش)2-ابوالفضل صادقیان(اهواز)3-میثم شاکری(دزفول)علیرضا کبیری(آموزش و پرورش اندیمشک).


92 کیلوگرم:
1-ابوالفضل پایدار(آموزش و پرورش اندیمشک)2-علیرضا اکبری(ایذه)3-علیرضا بهمنی(اهواز)امید پایدار(آموزش و پرورش اندیمشک).


110 کیلوگرم:
1-امیرشایان طهماسبی(ایذه)2-نوید کرم پور(بهبهان)3-ابوالفضل حسینوند(شوش)علی رضا آیت(آموزش و پرورش اندیمشک)


رده بندی تیمی مسابقات :

1- آموزش و پرورش شهرستان اندیمشک با کسب 188 امتیاز مقام اول .


2-باشگاه فرهنگی ورزشی سینا صنعت ایذه با کسب 122 امتیاز مقام دوم .


3-هیئت کشتی شهرستان بهبهان با کسب 115 امتیاز مقام سوم .


4-هیئت کشتی شهرستان ایذه با کسب 103 امتیاز مقام چهارم .


5-هیئت کشتی شهرستان اهواز با کسب 93 امتیاز مقام پنجم .


6-هیئت کشتی شهرستان دزفول با کسب 91 امتیاز مقام ششم .


©2010 khwb.ir . all rights reserved