اخبار
شماره : 5364
۲۲:۴۰ ۱۳۹۹/۵/۵
در بازدید شهرستانی دیگر توسط هیئت کشتی خوزستان:

دیدار اعضای هیئت کشتی خوزستان با فرماندار ، رئیس امور ورزش نفت ، رئیس اداره ورزش و جوانان و مربیان و پیشکسوتان شهرستان امیدیه صورت گرفت .

به گزارش روابط عمومی هیئت کشتی خوزستان صبح امروز و در شهرستان امیدیه دیدار اعضای هیئت کشتی خوزستان با مقامات محلی شهرستان و همچنین مربیان و پیشکسوتان صورت گرفت .

بنابراین گزارش در این نشست ها که در محل فرمانداری ، اداره ورزش و جوانان و امور ورزش شرکت بهره برداری نفت و گاز انجام شد ، موضوعات مختلفی به منظور بهبود و اعتلای ورزش کشتی در شهرستان امیدیه بحث و تبادل نظر شد .

بر این اساس در جلسه اعضای هیئت کشتی خوزستان با فرماندار ورزش دوست امیدیه مقرر شد تمامی دستگاههای مربوطه به صورت مادی و معنوی در کنار جامعه و هیئت کشتی این شهرستان باشند و در حمایت از کشتی تمامی اقدامات لازم را به عمل آورند .

صاحب سرپرست هیئت کشتی خوزستان در جلسه با فرماندار امیدیه ضمن ابراز خرسندی از توجه ویژه ایشان به ورزش کشتی در شهرستان و پیگیری امورات مربوط به هیئت کشتی گفت ؛ هیئت کشتی استان خوزستان نیز در کنار جامعه کشتی شهرستان امیدیه خواهد بود و انتظار ما بر این است که هیئت کشتی امیدیه کما فی السابق در مبحث برگزاری مسابقات استانی و کشوری و اعزام تیم ها به رقابت های برون استانی همکاری لازم را به عمل آورد .

گفتنی است صاحب و هیئت همراه در دیدار با با رئیس امور ورزش نفت امیدیه ، رئیس اداره ورزش و جوانان و مربیان و پیشکسوتان امیدیه از آنها خواست که حمات همه جانبه از ورزش کشتی امیدیه دریغ ننمایند و همچون گذشته در کنار هیئت کشتی امیدیه باشند .

در پایان و در محل فرمانداری شهرستان امیدیه مراسم معارفه فدعمی به عنوان سرپرست هیئت کشتی امیدیه نیز انجام شد .

©2010 khwb.ir . all rights reserved