اخبار
شماره : 7464
۱۸:۵۱ ۱۳۹۹/۹/۲۵
پایان بیستمین دوره لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاههای کشور :

سینا صنعت ایذه به عنوان سومی لیگ برتر کشتی فرنگی رسید .
فولاد اکسین خوزستان در جایگاه چهارم قرار گرفت .
ملی پوشان خوزستانی تیم های بازار بزرگ و دانشگاه آزاد را به فینال رساندند.
در این دوره از مسابقات علاوه بر سینا صنعت و فولاد اکسین ، تیم های آریو برزن بهبهان و احتشام گستر اهواز به عنوان نمایندگان استان خوزستان حضور داشتند .

به گزارش روابط عمومی هیئت کشتی خوزستان دقایقی پیش و در پایان کشتی رده بندی رقابت های لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاههای کشور ، دو نماینده خوزستان به مصاف هم رفتند که تیم سینا صنعت ایذه با نتیجه 6 بر 4 مقابل فولاد اکسین خوزستان به برتری رسید و عنوان سومی این مسابقات را به دست آورد و تیم فولاد اکسین با این شکست به مقام چهارم رسید .

بر این اساس و صبح امروز در کشتی های نیمه نهایی ابتدا تیم فولاد اکسین مغلوب بازار بزرگ شد و پس از آن سینا صنعت ایذه در دیدار با دانشگاه آزاد مسابقه را واگذار نمود .

در زیر نتایج انفرادی تیم های خوزستانی آمده است .


سینا صنعت ایذه، برنده 6 – فولاد اکسین خوزستان 4 (اسامی تیم سیناصنعت در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: مصیب اکبری 1 – علی نوربخش، برنده 2
60 کیلوگرم: امید احمدی 2 – پویا ناصرپور، برنده 8
63 کیلوگرم: لری ابولادزه، برنده 8 – محمد نوربخش 4
67 کیلوگرم: شاهین بداغی، 8- علی ذکایی مهر صفر
72 کیلوگرم: محمدرضا مختاری، برنده 4- بهنام عبدولی 1
77 کیلوگرم: گلا بولکوادزه، برنده 9– محمد شربی نیازی صفر
82 کیلوگرم: هادی علیزاده پورنیا، برنده 8- مهدی هدایتی 3
87 کیلوگرم: امید محمودی 1 – علی شریفی، برنده 9
97 کیلوگرم: وحید دادخواه، برنده 8 – آرشام بهرام زاده صفر
130 کیلوگرم: آرمان طهماسبی زاده صفر (حاضر نشد) – پارسا نظری، برنده



بازار بزرگ ایران 9 – فولاد اکسین خوزستان 1 (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):

55 کیلوگرم: رضا خدری، برنده 7 – محمدهادی شعبانی 1
60 کیلوگرم: علیرضا نجاتی، برنده 11 – امیرحسین خوانساری 2
63 کیلوگرم: سامان عبدولی، برنده 8 -  نیما زرفشانی صفر
67 کیلوگرم: محمد الیاس، برنده 9- کرامت عبدولی صفر
72 کیلوگرم: علی ارسلان، برنده 10 – حسین نصیری صفر
77 کیلوگرم: پژمان پشتام، برنده 8- محمد شربی نیازی صفر
82 کیلوگرم: سعید عبدولی، برنده 3- محمد سرخی نژاد 2
87 کیلوگرم: مهدی فلاح  2 – علی شریفی، برنده 2
97 کیلوگرم: مهدی علیاری، برنده 6- وحید زیدوند صفر (مصدوم شد)
130 کیلوگرم: علی اکبر یوسفی، برنده 6 - ایمان انصاری صفر


دانشگاه آزاد اسلامی، برنده 6 - سینا صنعت ایذه برنده 4 (اسامی تیم دانشگاه آزاد در ابتدا آمده است):

55 کیلوگرم: سجاد عباس پور، برنده 10 - مصیب اکبری 6
60 کیلوگرم: امید آرامی، برنده 9 - امید احمدی صفر
63 کیلوگرم: رضا مردی 1 (مصدوم شد) - لری ابولادزه، برنده 8
67 کیلوگرم: دانیال سهرابی، برنده 7 -  شاهین بداغی 4
72 کیلوگرم: امیر عبدی صفر - محمدرضا مختاری، برنده 6
77 کیلوگرم: برومند اصلان 2 - گلا بولکوادزه، برنده 4
82 کیلوگرم: مهدی محمدزاده 6 -  هادی علیزاده پورنیا، برنده 7
87 کیلوگرم: ناصر علیزاده، برنده 5 - پیام بویری صفر
97 کیلوگرم: مهدی بالی، برنده 9-  محمد یگانه صفر
130 کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی، برنده 6 - آرمان طهماسبی زاده  صفر


©2010 khwb.ir . all rights reserved