اخبار
شماره : 7475
۲۱:۴۳ ۱۳۹۹/۱۰/۱۸
ظهر امروز و با حضور رئیس هیئت کشتی منطقه آزاد اروند و سرپرست دبیری هیئت کشتی خوزستان :

بازدید از شهر چوئبده از توابع شهرستان آبادان جهت راه اندازی ورزش کشتی انجام شد
با مساعدت مختار نماینده شهرستان آبادان در مجلس شورای اسلامی یک تخته تشک کشتی به این شهر اهداء گردید .
شورای شهر و شهرداری این شهر از واگذاری یک سالن اختصاصی کشتی به همراه کلیه تجهیزات خبر داد .

به گزارش روابط عمومی هیئت کشتی خوزستان ، ظهر امروز پنجشنبه 18 دی ماه میلاد قلاوند رئیس هیئت کشتی منطقه آزاد و سرپرست دبیری هیئت کشتی خوزستان از شهر چوئبده از توابع شهرستان آبادان بازدید نمود .
در این دیدار که با حضور عبدالامیر جباری شهردار ورزشدوست و توفیق ابریسمی عضو پرتلاش شورای شهر چوئبده برگزار شد ، از امکانات  ورزشی این شهر بازدید به عمل آمد که در پایان سالن چند منظوره این شهر به همراه تمامی تجهیزات لازم با همکاری صمیمانه شورای شهر و شهرداری چوئبده ، برای راه اندازی کشتی در نظر گرفته شد .

بر همین اساس و با مساعدت جلیل مختار نماینده توانا و مردمی آبادان در مجلس شورای اسلامی یک تخته تشک کشتی برای اهداء به این شهر قهرمان پرور تحویل هیئت کشتی منطقه آزاد اروند شد .

بنابراین گزارش و در انتهای این دیدار میلاد قلاوند رئیس هیئت کشتی منطقه آزاد اروند و سرپرست دبیری هیئت کشتی خوزستان عنوان نمود با توجه به کلاس استاژ مربیگری کشتی که طی ماه آتی به میزبانی شهرستان آبادان و هیئت کشتی منطقه آزاد اروند تشکیل خواهد شد ، بحث آموزش کشتی گیران توسط داوطلبان شرکت کننده از آن منطقه به صورت ویژه مد نظر قرار خواهد گرفت .

یادآور می شود شهر چوئبده در 35 کیلومتری جنوب شرقی شهرستان آبادان واقع شده است . این شهر در شکست حصر آبادان در جنگ تحمیلی نقش راهبردی داشته و به همین دلیل به ( دروازه شکست حصر آبادان ) معروف است .

©2010 khwb.ir . all rights reserved