اخبار
شماره : 7476
۱۹:۲۱ ۱۳۹۹/۱۰/۲۱
روز گذشته و به میزبانی اداره کل آموزش و پرورش خوزستان صورت گرفت:

جلسه تکمیلی انعقاد تفاهم نامه میان هیئت کشتی خوزستان و اداره کل آموزش و پرورش با هماهنگی اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی هیئت کشتی خوزستان روز گذشته و در سلسله دیدارهای سرپرست هیئت کشتی خوزستان با مسئولین اداره کل آموزش و پرورش خوزستان ، مراحل نهایی انعقاد تفاهم نامه میان هیئت کشتی خوزستان و اداره کل آموزش و پرورش با هماهنگی اداره کل ورزش و جوانان استان انجام گردید .

بنابراین گزارش در این جلسه که با حضور اردوان صاحب سرپرست هیئت کشتی خوزستان و محمود معزی معاون سلامت و تربیت بدنی اداره کل آموزش و پروروش در محل آن معاونت تشکیل شد ، این موارد به تأیید نهایی هر دو طرف رسید .

1-مقرر گردید با توجه به آماده بودن زیر ساخت های لازم سالن های تخصصی کشتی آموزشگاهها در شهرستان های اندیمشک ، بهبهان و ایذه راه اندازی شود .

2- مصوب شد طی بهمن ماه سالن تخصصی کشتی آموزشگاهها در شهرستان اندیمشک با عنایت به  تکمیل آن به بهره برداری برسد .

3-مقرر گردید ورزش کشتی در آموزشگاههای استان در رده های سنی خردسالان ، نونهالان ، نوجوانان و جوانان با همکاری اداره کل ورزش و جوانان ، اداره کل آموزش و پرورش و هیئت کشتی خوزستان فعالیت های خود را در قالب برنامه های تمرینی و مسابقات آغاز نماید .

4-توافق گردید معاونت سلامت و تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش مسئولیت اخذ مجوزهای لازم جهت برگزاری مسابقات و انجام تمرینات از ستاد کرونای استان را بر عهده داشته باشد .

©2010 khwb.ir . all rights reserved